mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Dynamiczny wzrost sprzedaży Grupy FuturaPrime

Dynamiczny wzrost sprzedaży Grupy FuturaPrime

Rok 2003 zakończył się dla Grupy Futura Leasing i Prime Car Management znaczącym sukcesem handlowym. W okresie tym Grupa wykazała wzrost wartości netto środków oddanych w leasing w stosunku do roku 2002 o przeszło 67%.

Na koniec grudnia 2003 ich wartość przekroczyła 290.000.000 zł. Jednocześnie wielkość floty finansowanej i zarządzanej przez Grupę osiągnęła wysokość 10.500 aut - co wskazuje dynamiczny wzrost względem roku 2002 o przeszło 80 %.

Dla Grupy Futura Leasing i Prime Car Management rok 2003 zamknął się zyskiem wysokości 1 mln dolarów netto i realizacją planu sprzedaży na poziomie przekraczającym 100%. Zgodnie z planami i dalszą dynamiczną polityka handlową Grupy, całkowita wielkość floty Futura Leasing i Prime Car Management na koniec roku 2004 powinna osiągnąć 16.000 samochodów, co prognozuje wzrost obecnego parku Grupy o przeszło 67%.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki
Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki
Amerykański oddział firmy J. D.  Power przygotował kolejny raport dotyczący postrzegania poszczególnych producentów samochodów przez lokalnych nabywców. Wyniki badania przeprowadzonego na terenie USA mocno zaskakują.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic