mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Dynamiczny wzrost sprzedaży Grupy FuturaPrime

Dynamiczny wzrost sprzedaży Grupy FuturaPrime

Rok 2003 zakończył się dla Grupy Futura Leasing i Prime Car Management znaczącym sukcesem handlowym. W okresie tym Grupa wykazała wzrost wartości netto środków oddanych w leasing w stosunku do roku 2002 o przeszło 67%.

Na koniec grudnia 2003 ich wartość przekroczyła 290.000.000 zł. Jednocześnie wielkość floty finansowanej i zarządzanej przez Grupę osiągnęła wysokość 10.500 aut - co wskazuje dynamiczny wzrost względem roku 2002 o przeszło 80 %.

Dla Grupy Futura Leasing i Prime Car Management rok 2003 zamknął się zyskiem wysokości 1 mln dolarów netto i realizacją planu sprzedaży na poziomie przekraczającym 100%. Zgodnie z planami i dalszą dynamiczną polityka handlową Grupy, całkowita wielkość floty Futura Leasing i Prime Car Management na koniec roku 2004 powinna osiągnąć 16.000 samochodów, co prognozuje wzrost obecnego parku Grupy o przeszło 67%.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
Nowe MINI Countryman kusi stylowym wyglądem, oferuje komfortowe warunki podróżowania, a do tego nie boi się wyjechać poza asfalt. To jednak nie wszystko! Zobacz, co jeszcze skrywa w sobie największy model w rodzinie.
Mini Countryman Mini Countryman