mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > EU Leasing dla małych i średnich firm

EU Leasing dla małych i średnich firm

DaimlerChrysler Leasing Polska wprowadził na rynek swój najnowszy produkt z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Program EU Leasing daje możliwość uzyskania bardzo korzystnego leasingu na samochody użytkowe Mercedes Vito, Viano, Sprinter, lekkie Atego oraz Mitsubishi Fuso Canter.

W ramach EU Leasing opłata wstępna do umowy leasingowej, podpisywanej na okres od 24 do 60 miesięcy, nie przekracza 19%, a może zostać zredukowana nawet do 0%. Miesięczne raty leasingowe obejmują koszty ubezpieczenia pojazdu w promocyjnym pakiecie "Na dobry początek" TU Allianz – wynoszącego 4,9%. Pakiet ten gwarantuje pełną ochronę wraz z car assistance na terenie całej Unii Europejskiej oraz Rosji. Obok obniżonych kosztów ubezpieczenia klienci otrzymują 3 pierwsze raty ubezpieczenia gratis. Oznacza to, że raty leasingowe w ciągu tego okresu są niższe niż w pozostałych.
 
Atrakcyjność oferty zwiększona jest dodatkowo przez promocyjny pakiet ubezpieczenia kosztów napraw pojazdu. W przypadku umów podpisywanych na okres od 36 do 60 miesięcy obejmuje on pierwsze 12 miesięcy, z tym że w przypadku najdłuższych umów (48 i 60 miesięcy) – istnieje możliwość przedłużenia tego ubezpieczenia na kolejne lata.
 
DaimlerChrysler Leasing Polska proponuje swoje usługi małym i średnim przedsiębiorstwom – i do nich skierowany jest program EU Leasing. Z programu wyłączone są tylko te podmioty, które są związane z przemysłem zbrojeniowym, hazardem, bankowością, pośrednictwem finansowym i ubezpieczeniami.
 
DC Leasing Polska przyjęła definicję MSP zalecaną przez Komisję Europejską. Według niej, małe i średnie przedsiębiorstwa to przedsiębiorstwa prywatne, osoby fizyczne i prawne, które zatrudniają mniej niż 250 pracowników i mają obrót roczny nie przekraczający 40 mln euro lub wykazujące maksymalny całkowity bilans roczny do 27 mln euro. Ponadto muszą to być przedsiębiorstwa niezależne, a więc inni niż mali i średni przedsiębiorcy nie mogą posiadać w nich więcej niż 25% kapitału lub głosów.
 
Zobacz serwis specjalny - ABC Leasingu

 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.