mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > EU Leasing dla małych i średnich firm

EU Leasing dla małych i średnich firm

DaimlerChrysler Leasing Polska wprowadził na rynek swój najnowszy produkt z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Program EU Leasing daje możliwość uzyskania bardzo korzystnego leasingu na samochody użytkowe Mercedes Vito, Viano, Sprinter, lekkie Atego oraz Mitsubishi Fuso Canter.

W ramach EU Leasing opłata wstępna do umowy leasingowej, podpisywanej na okres od 24 do 60 miesięcy, nie przekracza 19%, a może zostać zredukowana nawet do 0%. Miesięczne raty leasingowe obejmują koszty ubezpieczenia pojazdu w promocyjnym pakiecie "Na dobry początek" TU Allianz – wynoszącego 4,9%. Pakiet ten gwarantuje pełną ochronę wraz z car assistance na terenie całej Unii Europejskiej oraz Rosji. Obok obniżonych kosztów ubezpieczenia klienci otrzymują 3 pierwsze raty ubezpieczenia gratis. Oznacza to, że raty leasingowe w ciągu tego okresu są niższe niż w pozostałych.
 
Atrakcyjność oferty zwiększona jest dodatkowo przez promocyjny pakiet ubezpieczenia kosztów napraw pojazdu. W przypadku umów podpisywanych na okres od 36 do 60 miesięcy obejmuje on pierwsze 12 miesięcy, z tym że w przypadku najdłuższych umów (48 i 60 miesięcy) – istnieje możliwość przedłużenia tego ubezpieczenia na kolejne lata.
 
DaimlerChrysler Leasing Polska proponuje swoje usługi małym i średnim przedsiębiorstwom – i do nich skierowany jest program EU Leasing. Z programu wyłączone są tylko te podmioty, które są związane z przemysłem zbrojeniowym, hazardem, bankowością, pośrednictwem finansowym i ubezpieczeniami.
 
DC Leasing Polska przyjęła definicję MSP zalecaną przez Komisję Europejską. Według niej, małe i średnie przedsiębiorstwa to przedsiębiorstwa prywatne, osoby fizyczne i prawne, które zatrudniają mniej niż 250 pracowników i mają obrót roczny nie przekraczający 40 mln euro lub wykazujące maksymalny całkowity bilans roczny do 27 mln euro. Ponadto muszą to być przedsiębiorstwa niezależne, a więc inni niż mali i średni przedsiębiorcy nie mogą posiadać w nich więcej niż 25% kapitału lub głosów.
 
Zobacz serwis specjalny - ABC Leasingu

 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.