mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Fiat Biznes dla przedsiębiorców

Fiat Biznes dla przedsiębiorców

Fiat Auto Poland i Masterlease Polska podpisały porozumienie o współpracy w zakresie nowego programu Fiat Biznes – wynajmu długoterminowego samochodów marki Fiat, Lancia i Alfa Romeo.

Ten strategiczny alians wykorzystuje mocne strony obu firm. Fiat Auto Poland to jeden z największych dystrybutorów samochodów na polskim rynku. Masterlease Polska jest liderem w dziedzinie wynajmu długoterminowego. Obie firmy liczą, że dzięki uruchomieniu programu zwiększą sprzedaż samochodów marki Fiat, Alfa Romeo i Lancia do firm, a także rozwiną sprzedaż produktów finansowych dla osób indywidualnych.

Program Fiat Biznes obejmuje możliwość wynajmu długoterminowego poprzez leasing operacyjny na okres od 24 do 48 miesięcy z wliczonymi w ratę leasingu usługami serwisowymi takimi jak:
- pełen serwis i ogumienie: naprawy w autoryzowanych warsztatach; Centrum Techniczne monitoruje stan techniczny pojazdów, koszty eksploatacji pojazdów oraz zajmuje się wymianą i przechowywaniem opon;
- ubezpieczenie: pełna oferta wraz z nadzorem nad likwidacją szkód komunikacyjnych;
- samochód zastępczy;
- 24h assistance: dojazd do uszkodzonego samochodu, naprawę na miejscu zdarzenia, holowanie na terenie całego kraju oraz nocleg dla kierowcy lub transport do miejsca podróży;
- karty paliwowe: klient może zlecić wdrożenie systemu kart paliwowych do samochodów pochodzących z wynajmu długoterminowego;
- sprzedaż samochodów: pomoc w sprzedaży samochodów po zakończeniu umowy.

Po zakończeniu okresu wynajmu samochód zwracany jest do firmy Masterlease Polska, która sprzedaje go jako samochód używany. Jego wartość wykupu jest zazwyczaj wartością rynkową samochodu wynikającą z jego wieku i przebiegu i stanu technicznego. Ryzyko wartości końcowej jest po stronie operatora, co jest bardzo korzystne dla klienta i pozwala na uzyskanie niskich rat miesięcznych.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Fiat
Tematy w artykule: Fiat

Podobne wiadomości:

Nowe silniki z Polski

auto motor i sport 0000-00-00

Fiat 500 – na wyścigi!

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.