mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > GMAC Bank obniża stawki

GMAC Bank obniża stawki

W ofercie GMAC Bank zostały obniżone stawki oprocentowania dla wszystkich kredytów służących do sfinansowania zakupu nowego lub używanego samochodu. Prezes banku zapowiedział, że podczas opracowywania oferty zwrócono przede wszystkim uwagę na ułatwienie kupna samochodu przez klienta.

Drugim motywem takiego działania było ożywienie sprzedaży samochodów koncernu GM, takich jak Opel, Chevrolet, Saab i innych. Na decyzje o obniżeniu stawek wpływ miała także decyzja Rady Polityki Pieniężnej o obniżeniu stóp procentowych.

Kredyty detaliczne dostępne są już przy oprocentowaniu od 8,9%. W ich skład wchodzą podstawowe ubezpieczenia (cesja praw z polisy ubezpieczeniowej, przewłaszczenie na zabezpieczenie pod warunkiem zawieszającym, karta pojazdu w depozycie banku do momentu całkowitej spłaty kredytu), a także dodatkowe zabezpieczenia (przewłaszczenie połówkowe, sądowy zastaw rejestrowy). Dodatkowym atutem kredytu może być stała wysokość rat oraz możliwość kredytowania wieloletniego ubezpieczenia komunikacyjnego pojazdu oraz dodatkowego wyposażenia montowanego przez dealera. Formalności mogą zostać załatwione w punkcie dealerskim. Istnieje także możliwość wcześniejszej spłaty części lub całości kredytu.

Oprocentowanie kredytów samochodowych w GMAC Bank Polska S.A:

- Samochody  nowe wszystkich marek (oferta kredyt standard. i Wybór 1,2,3 max. 72 miesiące) - 8,90% do 10,40%

- Samochody używane wszystkich marek (kredyt samochodowy, max. 72 miesiące) - 10,90% do 12,40%

- Kredyt flotowy na zakup min. 5 nowych aut (kredyt standard. i Wybór 1,2,3 max. 60 miesięcy) - 6,75% do 8,00%

- Kredyt flotowy na zakup min. 5 używanych aut (kredyt standard. max. 60 miesięcy) - 8,75% do 10,00%

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.