mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Honda Finance na polskim rynku

Honda Finance na polskim rynku

Honda Finanse Europe (HFE), instytucja finansowa wspierająca sprzedaż samochodów marki Honda w Europie, wprowadziła markę Honda Finance do sieci dealerskiej Hondy w Polsce.

Do współpracy przy tym wyjątkowym przedsięwzięciu HFE zaprosiła Raiffeisen-Leasing Polska S.A., jednego z liderów polskiego rynku leasingu środków transportu. Głównym zadaniem obu partnerów jest zaspokajanie rosnącego w Polsce popytu na finansowanie zakupu samochodów osobowych.

HFE, która już wcześniej uruchomiła działalność operacyjną w Anglii i Niemczech, wybrała jej zdaniem najlepszy moment wdrożenia działalności Hondy Finance na rosnącym rynku sprzedaży samochodów Honda w Polsce. W 2004 roku sprzedaż samochodów Honda w Polsce zanotowała gwałtowny wzrost o 59%, a w roku 2005 osiągnęła stabilny wysoki poziom, mimo znacznego spadku sprzedaży na całym rynku samochodów osobowych. HFE oferuje także specjalnie przygotowany dla dealerów Hondy program finansowania zakupu samochodów demonstracyjnych oraz dostarcza klientom atrakcyjnej oferty produktów finansowych.

Philip Ross, Szef Sprzedaży i Marketingu HFE powiedział: "Wybraliśmy Raiffeisen-Leasing jako naszego partnera w Polsce między innymi, dlatego, że zaoferował nam wszystkie produkty finansowe niezbędne do działania naszym dealerom."

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Podobno dobrego gustu nie można kupić nawet za największe pieniądze. Jednak całkiem spora suma pieniędzy pozwoli nam kupić coś totalnie bezgustownego. Oto najnowszy samochód od Dartz, który jest potwierdzeniem.