Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Honda Finance na polskim rynku

Honda Finance na polskim rynku

Honda Finanse Europe (HFE), instytucja finansowa wspierająca sprzedaż samochodów marki Honda w Europie, wprowadziła markę Honda Finance do sieci dealerskiej Hondy w Polsce.

Do współpracy przy tym wyjątkowym przedsięwzięciu HFE zaprosiła Raiffeisen-Leasing Polska S.A., jednego z liderów polskiego rynku leasingu środków transportu. Głównym zadaniem obu partnerów jest zaspokajanie rosnącego w Polsce popytu na finansowanie zakupu samochodów osobowych.

HFE, która już wcześniej uruchomiła działalność operacyjną w Anglii i Niemczech, wybrała jej zdaniem najlepszy moment wdrożenia działalności Hondy Finance na rosnącym rynku sprzedaży samochodów Honda w Polsce. W 2004 roku sprzedaż samochodów Honda w Polsce zanotowała gwałtowny wzrost o 59%, a w roku 2005 osiągnęła stabilny wysoki poziom, mimo znacznego spadku sprzedaży na całym rynku samochodów osobowych. HFE oferuje także specjalnie przygotowany dla dealerów Hondy program finansowania zakupu samochodów demonstracyjnych oraz dostarcza klientom atrakcyjnej oferty produktów finansowych.

Philip Ross, Szef Sprzedaży i Marketingu HFE powiedział: "Wybraliśmy Raiffeisen-Leasing jako naszego partnera w Polsce między innymi, dlatego, że zaoferował nam wszystkie produkty finansowe niezbędne do działania naszym dealerom."

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe?
Jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe?
Sprawne hamulce zawsze są podstawą bezpiecznej jazdy samochodem. Dlatego kierowca szczególną uwagę powinien zwrócić na układ hamulcowy, by utrzymywać go w dobrej kondycji. Gdy przyjdzie moment, w który należy wyminięć jego elementy do warto wiedzieć jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe.