Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Hyundai Fleet Lease

Hyundai Fleet Lease

Od listopada w sieci sprzedaży marki Hyundai i w punktach obsługi Masterlease dostępna będzie nowa oferta pełnego finansowania samochodów marki Hyundai, wraz z szerokim pakietem usług dodatkowych.

Hyundai Fleet Lease
27 października br. w Warszawie zawarto porozumienie o współpracy w zakresie nowego programu finansowego Hyundai Fleet Lease. Dokument podpisali przedstawiciele firm partnerskich - Duck Sang Jang, Prezes Hyundai Motor Poland oraz Konrad Karpowicz, Dyrektor Handlowy Masterlease Polska. Oferta programu obejmuje pełne finansowanie samochodów marki Hyundai wraz z ich kompleksową obsługą techniczną oraz opieką serwisową wyspecjalizowanego Centrum Technicznego Masterlease.

- Hyundai jest najszybciej rozwijającą się firmą motoryzacyjną na świecie, dlatego współpracę podejmujemy tylko z najlepszymi partnerami. Dzięki umowie z Masterlease wprowadzamy własny program typu "private label", skierowany głównie do małych i średnich przedsiębiorstw. Wierzymy, że nasza współpraca z Masterlease zasadniczo wzmocni lojalność i przekona nowych klientów do naszej marki - mówi Duck Sang Jang, Prezes Hyundai Motor Poland.

W trzecim kwartale br. Hyundai Motor Poland sprzedał blisko 10 tysięcy aut, uzyskując ponad 4% udział w rynku. Firma znalazła się na 10 pozycji w rankingu sprzedaży nowych samochodów osobowych. W październiku Hyundai Motor Poland rozpoczął sprzedaż modelu ix20, którego premiera odbyła się podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu. Równolegle wprowadzono promocyjną ofertę na modele i30, i20 oraz i10.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai Masterlease leasing wynajem samochodow

Podobne wiadomości:

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Aktualności 2016-09-07

Hyundai rozmawia z Google

Hyundai rozmawia z Google

Technika 2016-08-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota C-HR - bez silnika Diesla
Toyota C-HR - bez silnika Diesla
Wszytsko wskazywało na to, że już niedługo usłyszymy o nowym silniku wysokopręznym pod maską nowego crossovera C-HR. Jednak kierownictwo Toyoty wycofało się z tego pomysłu.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj