mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Jaguary i Land Rovery w leasingu

Jaguary i Land Rovery w leasingu

JLR Polska, generalny importer samochodów marki Jaguar i Land Rover w Polsce, wraz z firmą BRE Leasing przygotował atrakcyjną i konkurencyjną ofertę leasingową, z sumą opłat nawet poniżej 101%.

Jaguary i Land Rovery w leasingu
Oferta leasingowa na zakup samochodów Jaguar i Land Rover przygotowana została z myślą o firmach - osobach prawnych (spółkach prawa handlowego) oraz osobach fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, planujących zakup nowych samochodów. Propozycja finansowa obejmuje wszystkie modele dostępne natychmiast u autoryzowanych dilerów Jaguar i Land Rover. Finansowanie może także objąć koszt wyposażenia dodatkowego pojazdu przez cały okres leasingu.

Klient może wybierać spośród kilku wariantów leasingu. Opłata wstępna – już od 0%, okres leasingu od 24 miesięcy do 60 miesięcy lub indywidualnie ustalony, leasing dostępny jest w złotówkach i denominowany w walutach obcych (CHF, EUR lub JPY), a przy tym żadnych prowizji leasingowych. Przewidziana jest także dodatkowa specjalna oferta dla klientów flotowych.

Przykładowo, decydując się na 35-miesięczny okres leasingu i na wpłatę wstępną w wysokości 30% samochodu, suma wszystkich opłat w przypadku wyboru jena jako waluty leasingu wyniesie 100,65%. Dla franka szwajcarskiego - 101,7%, zaś dla złotówki - 106,25%.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Land Rover Wszystko o Jaguar
Tematy w artykule: Jaguar Land Rover leasing

Podobne wiadomości:

Range Rover Sport – lifting dodał mu mocy

Range Rover Sport – lifting dodał mu mocy

Samochody luksusowe 2017-10-04

Jaguar F-Pace najlepszy – WCOTY 2017

Jaguar F-Pace najlepszy – WCOTY 2017

Aktualności 2017-04-13

Komentuj:

~A 2008-10-29

Jeśli pierwsza wpłata byłaby 0% (jak piszą), a wykup na przykład 40% (o czym nie piszą), to było by całkiem atrakcyjnie. Weźmy Jaga za 250.000zł, to by dało 4 tys miesięcznie na 3 lata. To byłby atrakcyjny leasing

~DonKuna 2008-10-29

Mercedes klasy C---> Leasing 105%, stałe oprocentowanie, 24 lub 36 m-c Mercedes klasy E---> Leasing totalne 0%, 24 lub 36 m-c Tyle na ten temat...

~Resj 2008-10-29

Całkiem fajny pomysł. Samochód dla prezesa ? Jaguar a dla menadżerów np. Volvo S40... I w ten sposób wszyscy są zadowoleni, a zwłaszcza już flotowcy :)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.