mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Jak wybieramy OC?

Jak wybieramy OC?

Samochodowe OC to coroczny obowiązkowy wydatek posiadaczy samochodów. O wyborze tego ubezpieczenia decydują jednak różne czynniki. Jakie?  Między innymi o to będzie pytał portal Bankier.pl w organizowanym przez siebie internetowym badaniu.

W gronie polis, jakie przeciętny Polak najczęściej posiada w kieszeni, zdecydowany prym wciąż wiedzie obowiązkowe OC komunikacyjne. Czym kieruje się, dokonując wyboru ubezpieczyciela? Co, oprócz ceny produktu, jest dla niego istotne? Czy gdyby wiedział o atrakcyjniejszej ofercie, zmieniłby firmę na inną?

Żeby sprawdzić opinie ubezpieczonych na temat rynkowej oferty OC, portal Bankier.pl prowadzi między 12 a 30 września 2012 internetowe badanie wśród swoich czytelników. Pytania dotyczą m.in. ostatnio wybranego towarzystwa, zadowolenia z ceny produktu i przebiegu procesu zakupu. Internauci zostaną też zapytani o to, czy poleciliby wybranego przez siebie ubezpieczyciela znajomym.


Głosy oddane w ankiecie posłużą do wskazania najczęściej wybieranego przez czytelników Bankier.pl ubezpieczyciela OC komunikacyjnego. Zwycięzca zostanie uhonorowany 16 października br. w trakcie gali Polish Insurance Awards 2012.

Badaniu towarzyszy konkurs. Zarejestrowani internauci, którzy kompletnie wypełnią ankietę, mają szansę na nagrody - m.in. czytnik E-booków Sony PRS-T1BC, dysk zewnętrzny Samsung S2 1TB i książki.


Podobne wiadomości:

Sposób na tańsze ubezpieczenie OC

Sposób na tańsze ubezpieczenie OC

Finanse i prawo 2016-11-09

Tysiące Polaków jeździ bez OC

Tysiące Polaków jeździ bez OC

Finanse i prawo 2016-10-10

Komentuj:

~fran 2016-11-30

Jak porównałem ceny na tym kalkulatorze cuka który polecacie to udało mi się tańszą polisę wyszukać.

bastek1984 2016-11-22

Nie zawsze dla nas najtańsze znaczy najlepsze... Owszem w wypadku AC nie warto oszczędzać to fakt, jednak w wypadku OC również. Zakładamy mamy stłuczkę z nie naszej winy a sprawca jest ubezpieczony w TU o wątpliwej renomie i zaczynają się schody z wyceną, likwidacją oraz wypłatą odszkodowania a mając OC w TU stosującym BLS wówczas likwidujemy w swoim TU a oni rozliczają się pomiędzy sobą.. oczywiście są obostrzenia i nie każdy ma AC i chce rozbić ze swojego a później regresować...

~olg 2016-10-30

A macie może pakiet auto i mieszkanie? Właśnie w cuk mi taki zaproponowali.

~peters 2016-09-24

To dobre narzędzie, mi w cuk wyszło w tym roku mniej do płacenia za OC niż miałem.Jestem do przodu 300 zł.

~martu 2016-08-29

Ja to z kalkulatora cuk skorzystałam w tym roku i jak porównałam ceny OC to zobaczyłam ile mogę zaoszczędzić na polisie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport