Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Jak wybieramy OC?

Jak wybieramy OC?

Samochodowe OC to coroczny obowiązkowy wydatek posiadaczy samochodów. O wyborze tego ubezpieczenia decydują jednak różne czynniki. Jakie?  Między innymi o to będzie pytał portal Bankier.pl w organizowanym przez siebie internetowym badaniu.

W gronie polis, jakie przeciętny Polak najczęściej posiada w kieszeni, zdecydowany prym wciąż wiedzie obowiązkowe OC komunikacyjne. Czym kieruje się, dokonując wyboru ubezpieczyciela? Co, oprócz ceny produktu, jest dla niego istotne? Czy gdyby wiedział o atrakcyjniejszej ofercie, zmieniłby firmę na inną?

Żeby sprawdzić opinie ubezpieczonych na temat rynkowej oferty OC, portal Bankier.pl prowadzi między 12 a 30 września 2012 internetowe badanie wśród swoich czytelników. Pytania dotyczą m.in. ostatnio wybranego towarzystwa, zadowolenia z ceny produktu i przebiegu procesu zakupu. Internauci zostaną też zapytani o to, czy poleciliby wybranego przez siebie ubezpieczyciela znajomym.


Głosy oddane w ankiecie posłużą do wskazania najczęściej wybieranego przez czytelników Bankier.pl ubezpieczyciela OC komunikacyjnego. Zwycięzca zostanie uhonorowany 16 października br. w trakcie gali Polish Insurance Awards 2012.

Badaniu towarzyszy konkurs. Zarejestrowani internauci, którzy kompletnie wypełnią ankietę, mają szansę na nagrody - m.in. czytnik E-booków Sony PRS-T1BC, dysk zewnętrzny Samsung S2 1TB i książki.


Podobne wiadomości:

Tysiące Polaków jeździ bez OC

Tysiące Polaków jeździ bez OC

Finanse i prawo 2016-10-10

Dzięki UFG poznasz historię swojego ubezpieczenia

Dzięki UFG poznasz historię swojego...

Aktualności 2016-07-07

Komentuj:

~peters 2016-09-24

To dobre narzędzie, mi w cuk wyszło w tym roku mniej do płacenia za OC niż miałem.Jestem do przodu 300 zł.

~martu 2016-08-29

Ja to z kalkulatora cuk skorzystałam w tym roku i jak porównałam ceny OC to zobaczyłam ile mogę zaoszczędzić na polisie.

Ekspert_Superpolisa 2016-04-30

Beatka123, Faktycznie większość klientów odwiedza multiagencje z myślą o zakupie taniego OC. Warto pamiętać, że przy okazji można także zaopatrzyć się w ubezpieczenie mieszkania, czy polisę na wakacyjny wyjazd. To korzystne rozwiązanie, bo część towarzystw oferuje zniżki na zakup pakietu ubezpieczeń. Pozdrawiam, Ekspert Superpolisa.pl

~Bernard456 2016-04-27

Niektóre dodatkowe opcje się naprawdę opłacają;)Mi sie ostatnio przydało ubezpieczenie od stłuczonych szyb. Generalnie to o kilku lata załatwiam ubezpieczenie oc w takiej fajnej agencji w okolicach Gliwic. Jakby ktoś potrzebował, podaje linka: http://ubezpieczenie-oc-gliwice.pl/ Może akurat się przyda...

~Beatka123 2016-04-22

Ja też uważam, ze takie multiagencje są najlepsze jeśli chodzi o ubezpieczenie oc. Ja z kolei mogę polecić takie miejsce kolo gliwic: http://ubezpieczenie-oc-gliwice.pl/ Ubezpieczam się tam od kilku lat i jestem bardzo zadowolony, a przynajmniej jak na razie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe?
Jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe?
Sprawne hamulce zawsze są podstawą bezpiecznej jazdy samochodem. Dlatego kierowca szczególną uwagę powinien zwrócić na układ hamulcowy, by utrzymywać go w dobrej kondycji. Gdy przyjdzie moment, w który należy wyminięć jego elementy do warto wiedzieć jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj