mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Jeden LeasePlan w Polsce

Jeden LeasePlan w Polsce

Na mocy porozumienia stron firma LeasePlan Fleet Management (Polska) otrzymała prawo do znaku towarowego w zakresie wszystkich usług objętych rejestracją od firmy Leaseplan car leasing.

Obie firmy: LeasePlan Fleet Management (Polska) jak i Leaseplan car leasing działają na rynku zewnętrznego zarządzania flotą CFM i są zarejestrowanymi spółkami prawa handlowego. Na mocy zawartego porozumienia pomiędzy stronami firma Leaseplan car leasing zmieni nazwę na EWATEX leasing Sp. z o.o., prawo do nazwy "leaseplan" stanie się tym samym własnością firmy LeasePlan Fleet Management (Polska). Jednocześnie spółka EWATEX leasing Sp. z o.o., przerejestruje leasingowane dotychczas przez siebie pojazdy oraz poinformuje wszystkie zainteresowane podmioty o zmianie nazwy.

Ponadto strony postanowiły, że inna spółka należąca do Wojciecha Bogucińskiego: EWATEX Boguciński-Boguciński Spółka Jawna będzie realizował wybrane usługi serwisowe na rzecz LeasePlan Fleet Management (Polska).

Czytaj także:
Rok 2006 w branży CFM w Polsce (2007-01-09)

Rynek car fleet management w Polsce (2006-11-23)

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic