mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Jeden LeasePlan w Polsce

Jeden LeasePlan w Polsce

Na mocy porozumienia stron firma LeasePlan Fleet Management (Polska) otrzymała prawo do znaku towarowego w zakresie wszystkich usług objętych rejestracją od firmy Leaseplan car leasing.

Obie firmy: LeasePlan Fleet Management (Polska) jak i Leaseplan car leasing działają na rynku zewnętrznego zarządzania flotą CFM i są zarejestrowanymi spółkami prawa handlowego. Na mocy zawartego porozumienia pomiędzy stronami firma Leaseplan car leasing zmieni nazwę na EWATEX leasing Sp. z o.o., prawo do nazwy "leaseplan" stanie się tym samym własnością firmy LeasePlan Fleet Management (Polska). Jednocześnie spółka EWATEX leasing Sp. z o.o., przerejestruje leasingowane dotychczas przez siebie pojazdy oraz poinformuje wszystkie zainteresowane podmioty o zmianie nazwy.

Ponadto strony postanowiły, że inna spółka należąca do Wojciecha Bogucińskiego: EWATEX Boguciński-Boguciński Spółka Jawna będzie realizował wybrane usługi serwisowe na rzecz LeasePlan Fleet Management (Polska).

Czytaj także:
Rok 2006 w branży CFM w Polsce (2007-01-09)

Rynek car fleet management w Polsce (2006-11-23)

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jeep Wrangler od Vilner - nie taki złom
Jeep Wrangler od Vilner - nie taki złom
Kojarzycie odnogę tuningu zwaną "rat style"? Firma Vilner, która zabrała się za modyfikacje Jeepa Wranglera Unlimited, jest w tym bardzo, bardzo dobra!
Odgadnij model Odgadnij model