Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Kia z GE Money Bank

Kia z GE Money Bank

Kia Motors Polska podpisała umowę z GE Money Bank w sprawie finansowanie zakupu samochodów przez klientów Kia oraz finansowanie działalności dealerów koreańskiej marki. Usługi GE Money Banku będą oferowane pod marką KIA Finance.

Umowa zawarta została w ramach europejskiego porozumienia pomiędzy GE Money CEE oraz KIA Motors Europe. GE Money Bank jest jedynym operatorem finansowym, który będzie działać pod logo KIA i będzie mieć wyłączność na wszelkie promocje subwencjonowane przez KIA.
 
"Liczymy, że efektem współpracy i wyłączności na wszelkie promocje subwencjonowane przez KIA będzie nawiązanie owocnych, długoterminowych relacji ze wszystkimi dealerami z sieci KIA i znaczny wzrost wolumenu kredytowego" - mówi Przemysław Łaszczewski, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Kredytów Samochodowych GE Money Banku. - "Jednocześnie mamy nadzieję, że GE Money Bank przyczyni się do zwiększenia sprzedaży marki KIA w Polsce."
 
KIA Motors Polska to jedna z nielicznych marek, które niezmiennie od kilkunastu miesięcy znacząco zwiększają sprzedaż. Obecnie, ze sprzedażą w wysokości 5423 sztuk na koniec sierpnia, firma zajmuje 11. miejsce wśród importerów w Polsce. "Spodziewamy się utrzymać, a nawet zwiększyć dynamikę wzrostu sprzedaży, szczególnie, że dzięki współpracy z GE Money Bankiem będziemy mogli zaoferować naszym klientom jeszcze korzystniejsze warunki zakupu samochodów" – mówi Wojciech Szyszko, General Manager KIA Motors Polska.
 
Zobacz więcej o samochodach marki Kia

Komentuj:

~jerzy 2007-09-27

jaka marka taki bank, albo i na odwrot... heheheh

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Peugeot 3008 - znamy ceny w Polsce
Peugeot 3008 - znamy ceny w Polsce
Polski importer samochodów marki Peugeot przedstawił cennik nowego SUV-a, czyli modelu 3008. Auto na rynku nad Wisłą będzie dostępne w czterech wersjach wyposażenia.