mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Kia z GE Money Bank

Kia z GE Money Bank

Kia Motors Polska podpisała umowę z GE Money Bank w sprawie finansowanie zakupu samochodów przez klientów Kia oraz finansowanie działalności dealerów koreańskiej marki. Usługi GE Money Banku będą oferowane pod marką KIA Finance.

Umowa zawarta została w ramach europejskiego porozumienia pomiędzy GE Money CEE oraz KIA Motors Europe. GE Money Bank jest jedynym operatorem finansowym, który będzie działać pod logo KIA i będzie mieć wyłączność na wszelkie promocje subwencjonowane przez KIA.
 
"Liczymy, że efektem współpracy i wyłączności na wszelkie promocje subwencjonowane przez KIA będzie nawiązanie owocnych, długoterminowych relacji ze wszystkimi dealerami z sieci KIA i znaczny wzrost wolumenu kredytowego" - mówi Przemysław Łaszczewski, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Kredytów Samochodowych GE Money Banku. - "Jednocześnie mamy nadzieję, że GE Money Bank przyczyni się do zwiększenia sprzedaży marki KIA w Polsce."
 
KIA Motors Polska to jedna z nielicznych marek, które niezmiennie od kilkunastu miesięcy znacząco zwiększają sprzedaż. Obecnie, ze sprzedażą w wysokości 5423 sztuk na koniec sierpnia, firma zajmuje 11. miejsce wśród importerów w Polsce. "Spodziewamy się utrzymać, a nawet zwiększyć dynamikę wzrostu sprzedaży, szczególnie, że dzięki współpracy z GE Money Bankiem będziemy mogli zaoferować naszym klientom jeszcze korzystniejsze warunki zakupu samochodów" – mówi Wojciech Szyszko, General Manager KIA Motors Polska.
 
Zobacz więcej o samochodach marki Kia

Komentuj:

~jerzy 2007-09-27

jaka marka taki bank, albo i na odwrot... heheheh

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie
Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie
Polscy kierowcy potrafią już jeździć na suwak, ale bardzo rzadko potrafią sprawnie utworzyć tzw. korytarz ratunkowy, dzięki któremu karetka pogotowia może skrócić czas dotarcia do poszkodowanych nawet o 8 minut. Za niestosowanie tej zasady będzie można dostać mandat - nawet do 900 zł.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech