mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Kierowcy Porsche z assistance

Kierowcy Porsche z assistance

Porsche i grupa AXA Assistance, do której należy Inter Partner Assistance Polska, podpisały międzynarodowy kontrakt na ochronę assistance. Szeroki pakiet dla kierowców Porsche obejmuje m.in. opiekę medyczną nie tylko podczas samej podróży samochodem, ale również podczas całego pobytu za granicą.

Kierowcy Porsche z assistance
Już od 1 sierpnia 2009 kierowcy nowych samochodów Porsche oraz ci, który przedłużą gwarancję swoich aut tej marki, będą chronieni szerokim programem pomocowym assistance. Świadczenia będą przysługiwały klientom zarówno podczas podróży w Polsce, jak i zagranicą. W zakres programu, poza tradycyjnymi usługami assistance komunikacyjnego chroniącymi auto i zapewniającymi jego użytkownikowi poczucie pewności i wygody, wchodzi również szereg świadczeń ułatwiających dalszą podróż w razie nagłego zdarzenia.

Gdy zajdzie taka potrzeba właścicielowi Porsche zapewnione zostanie auto zastępcze, zorganizowany zostanie mu i wszystkim pasażerom nocleg w hotelu, dojazd do docelowego miejsca podróży lub powrót do domu. Pomoc obejmie również organizację i pokrycie kosztów podróży po serwisowane auto, dowóz części zamiennych niedostępnych w kraju, w którym podróżuje kierowca Porsche, dostarczenie kluczyków zastępczych w przypadku ich utarty, itp.

Podczas jazdy samochodem za granicą poważnym utrudnieniem mogą okazać się nagłe problemy zdrowotne kierowcy. Dlatego też ubezpieczenie assistance dla klientów Porsche obejmie usługi takie jak odbiór pojazdu w przypadku, kiedy kierowca ze względów zdrowotnych nie będzie mógł kontynuować podróży, czy nawet zaopiekowanie się jego dziećmi, które pozostałyby bez opieki. Oprócz tego ubezpieczenie zagwarantuje pokrycie kosztów zakwaterowania po leczeniu, zorganizowanie i pokrycie kosztów wizyty krewnego w przypadku hospitalizacji, dowóz leków niedostępnych w miejscu pobytu kierowcy Porsche, dowóz okularów lub soczewek kontaktowych i organizację wcześniejszego powrotu do miejsca zamieszkania.

Międzynarodowa umowa obejmuje 32 kraje z Europy i basenu Morza Śródziemnego. Dla grupy AXA Assistance to kolejny, po współpracy z Maserati, kontrakt, w którym opieką objęci są nabywcy samochodów z najwyższej półki.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Porsche
Tematy w artykule: Porsche ubezpieczenia assistance

Podobne wiadomości:

Porsche Macan - 51 tys. egzemplarzy do serwisu

Porsche Macan - 51 tys. egzemplarzy do...

Aktualności 2017-05-09

Porsche 911 GT2 - nowa generacja tylko z automatem

Porsche 911 GT2 - nowa generacja tylko z...

Samochody luksusowe 2017-03-14

O nowym 911 GT2 mówi się od dawna. Samochód, być może zostanie pokazany jeszcze w tym roku. Znamy kilka szczegółów. 

Komentuj:

~911 2009-09-27

nic.

~maxiu 2009-08-06

ciekawe ile trzeba będzie za to dopłacić?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.