mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Kolejne zmiany w GETIN Leasing

Kolejne zmiany w GETIN Leasing

Od marca br. funkcję wiceprezesa zarządu GETIN Leasing SA, jednej ze spółek wchodzących w skład grupy Getin Holding, sprawuje Dariusz Gierczak. Zmienione zostało również logo firmy.

Po zmianie nazwy z Carcade na GETIN Leasing wynikającej z przejęcia części akcji przez Getin Holding, teraz nadszedł czas na kolejne zmiany. Nowy wiceprezes zarządu, Dariusz Gierczak, będzie odpowiedzialny m. in. za pion marketingu i sprzedaży w GETIN Leasing. Niewielkie zmiany dotknęły także nowego już logo spółki.

Dariusz Gierczak z rynkiem usług leasingowych związany jest od ponad 10 lat. W latach 1995-2002 pracował w Europejskim Funduszu Leasingowym SA m.in. jako Z-ca Dyrektora Departamentu Współpracy oraz Doradca Zarządu. W latach 2000-2002 jako Dyrektor Departamentu Car Fleet Management w EFL SA organizował działalność spółki dla klientów korporacyjnych, zainteresowanych długoterminowym wynajmem i zarządzaniem flotami samochodowymi. Ostatnie trzy lata pracował w centrali BRE Leasing Sp. z o.o. w Warszawie, gdzie był odpowiedzialny za wprowadzenie firmy na rynek usług leasingowych adresowanych do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Nowy prezes jest wrocławianinem. Jak sam przyznaje nowe obowiązki traktuje jako kolejne wyzwanie, które pozwoli mu wykorzystać bogate doświadczenie, jakie zdobył w sektorze usług finansowych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kary za brak OC w 2018 roku będą wyższe
Kary za brak OC w 2018 roku będą wyższe
Właściciele samochodów osobowych i ciężarowych zapłacą w przyszłym roku jeszcze więcej za brak OC. Maksymalna kara za jazdę bez obowiązkowego ubezpieczenia może wynieść nawet 6300 zł.