Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Kolejne zmiany w GETIN Leasing

Kolejne zmiany w GETIN Leasing

Od marca br. funkcję wiceprezesa zarządu GETIN Leasing SA, jednej ze spółek wchodzących w skład grupy Getin Holding, sprawuje Dariusz Gierczak. Zmienione zostało również logo firmy.

Po zmianie nazwy z Carcade na GETIN Leasing wynikającej z przejęcia części akcji przez Getin Holding, teraz nadszedł czas na kolejne zmiany. Nowy wiceprezes zarządu, Dariusz Gierczak, będzie odpowiedzialny m. in. za pion marketingu i sprzedaży w GETIN Leasing. Niewielkie zmiany dotknęły także nowego już logo spółki.

Dariusz Gierczak z rynkiem usług leasingowych związany jest od ponad 10 lat. W latach 1995-2002 pracował w Europejskim Funduszu Leasingowym SA m.in. jako Z-ca Dyrektora Departamentu Współpracy oraz Doradca Zarządu. W latach 2000-2002 jako Dyrektor Departamentu Car Fleet Management w EFL SA organizował działalność spółki dla klientów korporacyjnych, zainteresowanych długoterminowym wynajmem i zarządzaniem flotami samochodowymi. Ostatnie trzy lata pracował w centrali BRE Leasing Sp. z o.o. w Warszawie, gdzie był odpowiedzialny za wprowadzenie firmy na rynek usług leasingowych adresowanych do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Nowy prezes jest wrocławianinem. Jak sam przyznaje nowe obowiązki traktuje jako kolejne wyzwanie, które pozwoli mu wykorzystać bogate doświadczenie, jakie zdobył w sektorze usług finansowych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli firma produkująca luksusowe nagłośnienie, wypuściła własnie na rynek głośnik sygnowany logo brytyjskiej marki samochodów. Co oferuje poza znaczniem Bentleya?