Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Kredyt 2,99% na Ople i Saaby

Kredyt 2,99% na Ople i Saaby

Z początkiem kwietnia klienci zainteresowani zakupem nowego samochodu marki Opel lub Saab na kredyt w GMAC Banku, przy 40% wkładzie własnym i trzyletnim finansowaniu, mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,99%.

Nowym, promocyjnym oprocentowaniem kredytów objęto modele Opla: Astra Classic, Astra III, Meriva, Zafira, Vectra, Signum oraz modele Saaba: Saab 9-3 i Saab 9-5. W przypadku kredytu standardowego zaciągniętego na 36 miesięcy (3 lata) oraz kredytu z gwarantowaną ratą finalną "Wybór 1..2..3" na okres 24 miesięcy oprocentowanie wyniesie 2,99%. Minimalny udział własny kredytobiorcy dla promocyjnego kredytu wynosi 40%.

"W ubiegłym roku wspólnie z General Motors Poland postanowiliśmy stworzyć ofertę, która zachęciłaby klientów do odwiedzenia salonów dilerskich General Motors. Promocyjne oprocentowanie kredytów 2,99% okazało się wtedy strzałem w dziesiątkę: 64% naszych klientów nabyło samochód marki Opel dzięki wprowadzanej na wiosnę promocji, a 16% klientów nie zdecydowałoby się w ogóle na zakup samochodu gdyby nasza oferta nie była dostępna na rynku. W tym roku zdecydowaliśmy się nie tylko na powtórzenie promocji, ale także na dodatkowy bonus dla fanów Opla Tigry i Astry GTC - oprocentowanie kredytu wynoszące 0,99%" – mówi Przemysław Grygiencze, kierownik departamentu sprzedaży w GMAC Bank Polska S.A.

"W obliczu słabych wyników koncernów samochodowych i spadku akcji kredytowej, wznowienie promocyjnej oferty GMAC Banku to najlepszy sposób na to, aby przekonać klientów do zakupu nowego auta.
Wiosenna promocja kredytów w GMAC Banku potrwa do odwołania, lecz liczba samochodów w promocji jest ograniczona." dodał Przemysław Grygiencze.

Czytaj także:
GMAC obniża stawki (2006-03-17)

Tematy w artykule: kredyt samochodowy

Podobne wiadomości:

GMAC Bank obniża stawki

GMAC Bank obniża stawki

Finanse i prawo 2006-03-17

Komentuj:

~goguś 2006-07-10

wasze samochody są do kitu

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Przegląd samochodu - zapłacisz drożej!
Przegląd samochodu - zapłacisz drożej!
Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa pracuje nad zmianami w przepisach, które uderzą po kieszeni właścicieli samochodów, którzy nie zdążą na czas z podbiciem przeglądu. Podrożeje też cena tej usługi. Nowe przepisy mogą wejść w życie w ciągu dwóch lat.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj