mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Kredyt na Renault i Dacię

Kredyt na Renault i Dacię

RCI Bank Polska S.A. rozszerzył swoją ofertę o produkty finansowe na zakup samochodów marki Renault oraz Dacia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Od momentu rozpoczęcia działalności operacyjnej, w kwietniu 2005 roku, RCI Bank Polska S.A. oferował głównie środki finansowe dla Sieci Autoryzowanych Partnerów Renault/Dacia.
 
Nowa oferta skierowana będzie do wszystkich osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. W początkowym okresie, bank będzie posiadał w swojej ofercie głównie produkty kredytowe, w których Grupa RCI Banque specjalizuje się na rynku światowym, dopasowane do wymagań oraz potrzeb klienta i rynku polskiego. Celem banku jest utrzymanie w następnych latach wiodącej i konkurencyjnej pozycji w zakresie ofert finansowych na zakup samochodów marek Renault oraz Dacia.
 
RCI Bank Polska S.A. rozpoczął działalność operacyjną w kwietniu 2005 roku i pierwszym krokiem było uruchomienie finansowania dla Sieci Autoryzowanych Partnerów Renault/Dacia.
 
W Polsce grupa RCI (RCI Banque jest finansowym ramieniem grupy Renault) jest obecna już od 1998 roku pod nazwą Renault Credit Polska Sp. z o.o.
 
Tematy w artykule: kredyt samochodowy

Podobne wiadomości:

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Finanse i prawo 2016-02-24

Fiat Chrysler Automobiles tworzy bank

Fiat Chrysler Automobiles tworzy bank

Finanse i prawo 2015-01-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Honda pracuje nad hybrydą
Honda pracuje nad hybrydą
Japoński producent postawił sobie bardzo ambitny cel. Do 2030 roku dwie trzecie samochodów sprzedawanych przez tą markę ma być napędzana układem hybrydowym. Dlatego inżynierowie pracują nad nowym rozwiązaniem.