mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Kredyt na Renault i Dacię

Kredyt na Renault i Dacię

RCI Bank Polska S.A. rozszerzył swoją ofertę o produkty finansowe na zakup samochodów marki Renault oraz Dacia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Od momentu rozpoczęcia działalności operacyjnej, w kwietniu 2005 roku, RCI Bank Polska S.A. oferował głównie środki finansowe dla Sieci Autoryzowanych Partnerów Renault/Dacia.
 
Nowa oferta skierowana będzie do wszystkich osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. W początkowym okresie, bank będzie posiadał w swojej ofercie głównie produkty kredytowe, w których Grupa RCI Banque specjalizuje się na rynku światowym, dopasowane do wymagań oraz potrzeb klienta i rynku polskiego. Celem banku jest utrzymanie w następnych latach wiodącej i konkurencyjnej pozycji w zakresie ofert finansowych na zakup samochodów marek Renault oraz Dacia.
 
RCI Bank Polska S.A. rozpoczął działalność operacyjną w kwietniu 2005 roku i pierwszym krokiem było uruchomienie finansowania dla Sieci Autoryzowanych Partnerów Renault/Dacia.
 
W Polsce grupa RCI (RCI Banque jest finansowym ramieniem grupy Renault) jest obecna już od 1998 roku pod nazwą Renault Credit Polska Sp. z o.o.
 
Tematy w artykule: kredyt samochodowy

Podobne wiadomości:

Fiat Chrysler Automobiles tworzy bank

Fiat Chrysler Automobiles tworzy bank

Finanse i prawo 2015-01-27

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Finanse i prawo 2016-02-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.