Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Łatwiejszy leasing Hyundaia

Łatwiejszy leasing Hyundaia

Hyundai podpisał ogólnoeuropejskie porozumienie z firmą leasingową ALD Automotive, w wyniku którego samochody tej marki obecne będą w 21 lokalizacjach. Dwuletni kontrakt rozpoczyna się w styczniu 2010.

Szczegóły współpracy sfinalizowane zostały podczas spotkania Prezesa Hyundai Motor Europe Ike Oh, z deputowanym CEO firmy ALD Automotive Pascalem Serresem, na którym doszło do podpisania kontraktów.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z ustanowienia partnerstwa z ALD Automotive” – powiedział Ike Oh. - Bez wątpienia to jedna z wiodących w Europie firm leasingowych. Jesteśmy pewni, że współpraca wiele wniesie do stale umacniającej się obecności Hyundaia na europejskim rynku flotowym.

W 2009 roku Hyundai odnotował w Europie znaczny wzrost, a całkowity udział firmy w rynku zwiększył się z 1,8% do 2,4%. Aby zapewnić sobie utrzymanie tej tendencji, Hyundai aktywnie działa także w obszarze flotowym.

W ostatnim czasie, oferta flotowa firmy została wzmocniona przez poprawę wyników wartości rezydualnej dla poszczególnych modeli Hyundaia z jednoczesnym osiągnięciem konkurencyjnych liczb w zakresie TCO (total cost of ownership).
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai leasing

Podobne wiadomości:

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Aktualności 2016-09-07

Hyundai rozmawia z Google

Hyundai rozmawia z Google

Technika 2016-08-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma powraca, ale tym razem jako marka wskrzeszona przez chińskiego inwestora. Model Revero to nowe wcielenie samochodu znanego przedtem jako Fisker Karma, czyli głównego konkurenta Tesli.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj