mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Leasing na wakacje

Leasing na wakacje

Wakacje, podobnie jak początek roku, są dobrym okresem dla chcących nabyć auto. Nie tylko producenci i importerzy, lecz także instytucje finansowe przygotowują dla nich atrakcyjne promocje.

Grupa Futura Prime (Masterlease Europe) wprowadziła specjalną ofertę wakacyjną na leasing samochodów stajni General Motors, która jest częścią programu General Motors Business Services, jaki gdańska Grupa razem z General Motors Poland wprowadziła w kwietniu bieżącego roku.

"Nasza oferta charakteryzuje się wysokimi, sięgającymi do 12%, rabatami na leasing nowego samochodu. W ramach oferty klienci mogą wybrać jeden z dwóch modeli koncernu GM. Mam na myśli Opla Astrę III oraz Chevroleta Lacetti. Dodatkowo, klient otrzyma darmowy bon paliwowy na 200 zł." – mówi Konrad Karpowicz, dyrektor handlowy Grupy Futura Prime.

Atrakcyjność oferty polega również na połączeniu zwykłego finansowania pojazdu z bieżącą obsługą Centrum Technicznego Masterlease. Każdy klient może opcjonalnie korzystać z szerokiego wachlarza usług dodatkowych: przeglądy serwisowe, naprawy, wymiany oleju, pomoc assistance w razie awarii na trasie, wymianę, serwis i alokację ogumienia, a także profesjonalną pomoc w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.