mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Link4 nagrodzone

Link4 nagrodzone

Link4 TU S.A. zostało Firmą Ubezpieczeniową Roku 2005 w ramach konkursu o nagrody gospodarcze "Wehikuł Czasu" Gazety Prawnej.

Link4 nagrodzone

„Nagroda Wehikuł Czasu jest dla nas ważnym etapem w rozwoju ubezpieczeń direct
w Polsce. Wyróżnienie Link4 jako Firmy Ubezpieczeniowej Roku 2005 jest wyraźnym sygnałem, potwierdzającym, że nowoczesne ubezpieczenia przez telefon i Internet stały się integralną częścią polskiego rynku ubezpieczeniowego. Od momentu rozpoczęcia działalności w Polsce, przyświeca nam główna idea zawarta w strategii Link4 – przynoszenie maksymalnych korzyści naszym klientom, zgodnie z nowoczesnymi wzorcami wypracowanymi na najbardziej zaawansowanych rynkach na świecie. Cieszymy się, że nasze wysiłki są doceniane”, powiedziała Zofia Dzik, prezes zarządy Link4 TU S.A.

Nagrody Gazety Prawnej są przyznawane firmom i osobom za znaczący wkład
w kształtowanie polskiej gospodarki. Tegoroczna edycja nagród została poświęcona firmom, które kreują nowy charakter gospodarki, tym samym zbliżając nas do nowoczesnych wzorców europejskich.

Wśród laureatów konkursu znalazły się między innymi dwie firmy z branży motoryzacyjnej pojazdów użytkowych: MAN i Solaris.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A4 – oddano do użytku węzeł Rudno
Autostrada A4 – oddano do użytku węzeł Rudno
Już od kilku dni kierowcy mogą korzystać z nowego węzła Rudno na autostradzie A4 pomiędzy Katowicami a Krakowem. Rozbudowa umożliwia teraz wjazd na autostradę w obu kierunkach, a także zapewnia bezpośredni zjazd z drogi szybkiego ruchu do gmin Alwernia, Krzeszowice i Spytkowice.