mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Link4 nagrodzone

Link4 nagrodzone

Link4 TU S.A. zostało Firmą Ubezpieczeniową Roku 2005 w ramach konkursu o nagrody gospodarcze "Wehikuł Czasu" Gazety Prawnej.

Link4 nagrodzone

„Nagroda Wehikuł Czasu jest dla nas ważnym etapem w rozwoju ubezpieczeń direct
w Polsce. Wyróżnienie Link4 jako Firmy Ubezpieczeniowej Roku 2005 jest wyraźnym sygnałem, potwierdzającym, że nowoczesne ubezpieczenia przez telefon i Internet stały się integralną częścią polskiego rynku ubezpieczeniowego. Od momentu rozpoczęcia działalności w Polsce, przyświeca nam główna idea zawarta w strategii Link4 – przynoszenie maksymalnych korzyści naszym klientom, zgodnie z nowoczesnymi wzorcami wypracowanymi na najbardziej zaawansowanych rynkach na świecie. Cieszymy się, że nasze wysiłki są doceniane”, powiedziała Zofia Dzik, prezes zarządy Link4 TU S.A.

Nagrody Gazety Prawnej są przyznawane firmom i osobom za znaczący wkład
w kształtowanie polskiej gospodarki. Tegoroczna edycja nagród została poświęcona firmom, które kreują nowy charakter gospodarki, tym samym zbliżając nas do nowoczesnych wzorców europejskich.

Wśród laureatów konkursu znalazły się między innymi dwie firmy z branży motoryzacyjnej pojazdów użytkowych: MAN i Solaris.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Swift - pierwsze, oficjalne zdjęcia
Nowe Suzuki Swift - pierwsze, oficjalne zdjęcia
Po serii przecieków możemy w końcu zobaczyć, jak wygląda nowe Suzuki Swift w pełnej okazałości. Japoński hatchback będzie miał premierę podczas targów motoryzacyjnych w Genewie, ale w Kraju Kwitnącej Wiśni pojawi się już na początku przyszłego roku.