mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Medal Europejski za Leasing Plus

Medal Europejski za Leasing Plus

Gdańska Grupa Futura Prime po raz drugi z rzędu została uhonorowana jedną z najbardziej prestiżowych nagród polskiego biznesu - Medalem Europejskim.

Medal Europejski to niekomercyjne, ogólnopolskie przedsięwzięcie, którego celem jest wyróżnienie wyrobów i usług, które spełniają standardy europejskie. Nagroda jest rekomendacją wystawioną wyróżnionym produktom przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej (współorganizatora i patrona) oraz przez Business Centre Club.

W tym roku Grupa Futura Prime (Masterlease Europe) została wyróżniona za nowoczesną usługę Leasing Plus. Jest to propozycja skierowana do klientów indywidualnych oraz sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Leasing Plus to usługa z pogranicza full service leasingu, która oprócz finansowania nowego pojazdu daje możliwość skorzystania z dodatkowych opcji serwisowych. Produkt zawiera kilka opcji zakończenia umowy leasingowej, dlatego klienci nie muszą wykupywać pojazdu po okresie finansowania, lecz mogą na przykład wymienić użytkowany samochód na nowy.

- Tegoroczna nagroda to dla nas potwierdzenie, że kierunek, w którym rozwijają się nasze produkty, jest właściwy. Gdy rok temu odbieraliśmy Medal Europejski za usługę „Ekstralease” zakładaliśmy, że kolejne usługi powinny zwracać się w stronę full service leasingu, że powinny oferować dużo więcej niż samo finansowanie pojazdu. Udało się nam stworzyć produkt unikalny, kompleksowy, bardzo wygodny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i sektora MŚP. – mówi Konrad Karpowicz, dyrektor handlowy Grupy Futura Prime.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.