mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Nawet dziesięcioletnie Fordy z gwarancją

Nawet dziesięcioletnie Fordy z gwarancją

Masz kilkuletniego Forda i obawiasz się, że pewnego dnia może odmówić Ci posłuszeństwa? Dla takich właśnie osób Ford przygotował specjalny program gwarancyjny, którym mogą być objęte auta w wieku do 10 lat i z przebiegiem do 200 tys. km.

Nawet dziesięcioletnie Fordy z gwarancją
Z nowego, unikalnego na polskim rynku, programu gwarancyjnego, który ruszy pod koniec roku, może skorzystać każdy posiadacz Forda, którego pojazd ma nie więcej niż 10 lat i przebieg do 200.000 km. Program gwarancyjny Forda obejmie najważniejsze, a zarazem najdroższe, podzespoły pojazdu m.in. silnik z wybranymi elementami osprzętu, układ przeniesienia napędu oraz skrzynię biegów. Dodatkowo w programie gwarancyjnym klient otrzyma usługę Assistance 12, która w sytuacji awarii lub kolizji zapewni całodobową pomoc na drodze, przez 12 miesięcy od daty rozpoczęcia programu gwarancyjnego.

Jest tylko jeden warunek. Auto powinno być regularnie serwisowane w ASO Forda, bądź przed przystąpieniem do programu powinno przejść dodatkowe badanie techniczne. Choć dokładne szczegóły dotyczące tej oferty gwarancyjnej nie są jeszcze znane, to przedstawiciele Ford Polska zastrzegają, iż koszt wykupienia takiej gwarancji nie będzie wysoki.

Programem mogą być objęte wszystkie modele Forda, które zostały zakupione w kraju, bądź przywiezione z terenu innego państwa unijnego. Jak dowiedzieliśmy się, gwarancja nie będzie mogła być wykupiona np. dla Fordów sprowadzonych z USA. Powód? Ograniczony dostęp od części zamiennych dla tych modeli.

- Nasz nowy program gwarancyjny kierujemy do wszystkich użytkowników pojazdów marki Ford – powiedział Dariusz Lech, Dyrektor Działu Serwisu i Części Zamiennych Ford Polska. Jest to usługa pionierska na polskim rynku, a jej wprowadzenie jest realizacją naszego zobowiązania do stałej pracy nad doskonaleniem oferty serwisowej dla polskich klientów oraz wyrazem jakości świadczonych usług przez sieć autoryzowanych dilerów Forda – dodał Dariusz Lech.

Jak widać, koncerny motoryzacyjne zaczynają reagować na coraz szersze grono klientów, jakie się pojawiło w związku z napływem ogromnej liczby aut używanych do naszego kraju w ostatnich kilku latach. Według szacunków Forda, warunki przystąpienia do programu gwarancyjnego, jeśli chodzi o wiek auta, spełnia ponad 200 tys. samochodów.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Ford
Tematy w artykule: Ford assistance gwarancja

Podobne wiadomości:

Ford Ka+ w polskich salonach. Znamy ceny

Ford Ka+ w polskich salonach. Znamy ceny

Aktualności 2017-08-11

Ford Mustang przeszedł lifting - premiera na IAA

Ford Mustang przeszedł lifting - premiera na...

Premiery 2017-09-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.