mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Czeska marka wprowadza nowy sposób finansowania sprzedawanych przez siebie samochodów. Klienci będą mogli kupić Skodę korzystając z raty wynoszącej 1 procent wartości brutto samochodu.

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie
Skoda, która w Polsce jest liderem sprzedaży od siedmiu lat, wprowadza ciekawą ofertę finansowania. Program Skoda Financial Services oferuje dwa produkty: Skoda Kredyt Niskich Rat oraz Skoda Leasing niskich Rat.

Nowe metody finansowania pozwolą każdemu znaleźć odpowiednie rozwiązanie dopasowane nie tylko do potrzeb, ale także budżetu. Są one przeznaczone dla wszystkich modeli marki i dla zróżnicowanych grup klientów. Obok istniejących ofert, debiutuje kolejna, której rata wynosi 1% - Jak w abonamencie.

Wpłata własna wynosi 20% wartości pojazdu, a przez kolejnych 48 miesięcy każda rata jest równa 1% wartości samochodu (przy limicie 20 000 km rocznie). Na zakończenie umowy Klient może wykupić pojazd, spłacając go jednorazowo lub – w przypadku kredytu – rozłożyć wartość wykupu na kolejne raty, albo zwrócić samochód bez żadnych konsekwencji.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Skoda
Tematy w artykule: Skoda leasing kredyt samochodowy

Podobne wiadomości:

Skoda stawia na młodych kierowców

Skoda stawia na młodych kierowców

Aktualności 2017-12-19

Skoda VisionS - znamy jej wygląd

auto motor i sport 2016-02-17

Czeski rywal VW Tiguana i Seata Ateci, w wersji koncepcyjnej pojawi się na targach motoryzacyjnych w Genewie. Zobacz, co kryje się pod nowoczesną stylistyką Skody VisionS.

Komentuj:

~wiejski znawca 2016-02-25

Dokładnie, już lepiej wziąć leasing/kredyt normalny. Po 4 latach taki samochód będzie warty więcej. Lepszy program ma Audi 10% wpłaty własnej (jeśli to rocznik 2015 to bez wpłaty) i 36 rat po ok. 1,2% wartości - opłaca się dużo bardziej niż ten Skodowy wynalazek finansowy.

~qba 2016-02-25

czyli po 4 latach płacąc 70 % mam oddać auto , nieźle sobie wyceniają utrate wartości w 4 lata 70% pieniędzy wyrzucone w błoto według nich

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Sprawdź historię sprowadzonego pojazdu – za darmo!
Sprawdź historię sprowadzonego pojazdu – za darmo!
Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że już od poniedziałku można korzystać z nowej usługi w ramach systemu Historia Pojazdu. Funkcjonalność rozszerzono o zagraniczne samochody, które do tej pory nie były ujęte w Centralnej Ewidencji Pojazdów, a pojawiły się w ofertach sprzedaży.