mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Nowa propozycja leasingu - Leasing All Inclusive

Nowa propozycja leasingu - Leasing All Inclusive

VB Leasing Polska wprowadził na rynek nowy produkt – Leasing All Inclusive. Propozycja została przygotowana z myślą o każdej firmie i opiera się na włączeniu do standardowej oferty leasingu elementów charakterystycznych dla ofert wynajmu długoterminowego.

- Od przeszło ośmiu lat oferujemy polskim przedsiębiorcom usługę leasingu. Staramy się, aby ta oferta była zawsze dostosowana do aktualnych oczekiwań firm
i korespondowała z realiami rynkowymi – mówi Tomasz Woźny dyrektor Departamentu Car Fleet Management VB Leasing. – Z tego powodu od 2006 r. posiadamy ofertę CFM VB Leasing, czyli full service leasing i wynajem długoterminowy. Teraz  stworzyliśmy Leasing All Inclusive, który daje m.in. możliwość wyleasingowania tylko jednego samochodu i jednoczesnego korzystania z usług, jakie do tej pory przysługiwały tylko flotom kilkudziesięciu aut.

Najnowsza propozycja VB Leasing to także odpowiedź na sytuację na rynku leasingu pojazdów osobowych, który cały czas rozwija się bardzo dobrze. Tylko w tym segmencie VB Leasing w pierwszym półroczu tego roku w odniesieniu do analogicznego okresu roku 2007 pod względem wartości odnotował wzrost o 20%.

Jesteś zainteresowany leasingiem? - zobacz!

- Dobry wynik zachęcił nas do rozbudowania oferty leasingu samochodów osobowych – dodaje Tomasz Woźny. – Dzięki kompleksowej opiece serwisowej i korzystnemu finansowaniu Leasing All Inclusive stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, nawet tych stawiających pierwsze kroki w biznesie.

W ramach Leasing All Inclusive gwarantowane są: serwis techniczny, pełen pakiet ubezpieczeń, wymiana i przechowywanie opon, assistance, samochód zastępczy, całodobowy dostęp do zespołu specjalistów z Centrum Technicznego VB Leasing i oczywiście możliwość wykupu auta po zakończeniu umowy. Ponadto w pierwszych miesiącach sprzedaży oferty klienci otrzymują przy leasingu atrakcyjne warunki cenowe i komplet opon zimowych gratis.

Tematy w artykule: leasing

Podobne wiadomości:

Dobry kwartał dla wynajmu długoterminowego i leasingu

Dobry kwartał dla wynajmu długoterminowego i...

Finanse i prawo 2014-05-07

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Finanse i prawo 2016-02-24

Komentuj:

~e-lupus 2009-02-01

Lupus ma to od 2000r

~A 2008-10-24

Jakaś nowość??? Express ma to od lat

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.