mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Nowa propozycja leasingu - Leasing All Inclusive

Nowa propozycja leasingu - Leasing All Inclusive

VB Leasing Polska wprowadził na rynek nowy produkt – Leasing All Inclusive. Propozycja została przygotowana z myślą o każdej firmie i opiera się na włączeniu do standardowej oferty leasingu elementów charakterystycznych dla ofert wynajmu długoterminowego.

- Od przeszło ośmiu lat oferujemy polskim przedsiębiorcom usługę leasingu. Staramy się, aby ta oferta była zawsze dostosowana do aktualnych oczekiwań firm
i korespondowała z realiami rynkowymi – mówi Tomasz Woźny dyrektor Departamentu Car Fleet Management VB Leasing. – Z tego powodu od 2006 r. posiadamy ofertę CFM VB Leasing, czyli full service leasing i wynajem długoterminowy. Teraz  stworzyliśmy Leasing All Inclusive, który daje m.in. możliwość wyleasingowania tylko jednego samochodu i jednoczesnego korzystania z usług, jakie do tej pory przysługiwały tylko flotom kilkudziesięciu aut.

Najnowsza propozycja VB Leasing to także odpowiedź na sytuację na rynku leasingu pojazdów osobowych, który cały czas rozwija się bardzo dobrze. Tylko w tym segmencie VB Leasing w pierwszym półroczu tego roku w odniesieniu do analogicznego okresu roku 2007 pod względem wartości odnotował wzrost o 20%.

Jesteś zainteresowany leasingiem? - zobacz!

- Dobry wynik zachęcił nas do rozbudowania oferty leasingu samochodów osobowych – dodaje Tomasz Woźny. – Dzięki kompleksowej opiece serwisowej i korzystnemu finansowaniu Leasing All Inclusive stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, nawet tych stawiających pierwsze kroki w biznesie.

W ramach Leasing All Inclusive gwarantowane są: serwis techniczny, pełen pakiet ubezpieczeń, wymiana i przechowywanie opon, assistance, samochód zastępczy, całodobowy dostęp do zespołu specjalistów z Centrum Technicznego VB Leasing i oczywiście możliwość wykupu auta po zakończeniu umowy. Ponadto w pierwszych miesiącach sprzedaży oferty klienci otrzymują przy leasingu atrakcyjne warunki cenowe i komplet opon zimowych gratis.

Tematy w artykule: leasing

Podobne wiadomości:

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Finanse i prawo 2016-02-24

Wynajem zamiast kupna pojazdu

Wynajem zamiast kupna pojazdu

Finanse i prawo 2016-02-01

Komentuj:

~e-lupus 2009-02-01

Lupus ma to od 2000r

~A 2008-10-24

Jakaś nowość??? Express ma to od lat

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Zakaz rejestracji Porsche Cayenne w Szwajcarii
Zakaz rejestracji Porsche Cayenne w Szwajcarii
Afera "dieselgate" odbija się czkawką u kolejnych producentów należących do grupy VW. Tym razem ucierpi z tego powodu Porsche, które nie może sprzedawać niektórych swoich produktów na terenie Szwajcarii.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic