mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Nowy gracz na rynku leasingu

Nowy gracz na rynku leasingu

Na rodzimym rynku leasingu pojawił się nowy gracz. Jest nim spółka KBC Autolease Polska Sp. z o.o., która przystąpiła już do grona firm członkowskich Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

KBC Autolease Polska oferuje dość szeroki wachlarz swoich usług. Oferta obejmuje zarówno Full Service Leasing – finansowanie z pełnym pakietem usług serwisowych i ubezpieczeniem – jak i wyłączne zarządzanie flotą, leasing zwrotny czy najem. Na polski rynek firma wprowadza również innowacyjne produkty, takie jak Automotiv Plan oraz AutoSelect Leasing.

Automotiv Plan polega na doradztwie i wspieraniu rozwoju systemu motywacyjnego pracowników klienta z wykorzystaniem samochodów w formie Full Service Leasingu (poprzez udostępnienie pracownikom wyboru opcji lub nawet modelu samochodu). Z kolei AutoSelect Leasing to usługa, która umożliwia klientowi wybranie poszczególnych elementów z oferty Full Service Leasingu i dostosowane jej zakresu do potrzeb operacyjnych firmy.

KBC Autolease Polska będzie oferować usługi poprzez szereg kanałów, tj. sprzedaż bezpośrednią oraz oddziały Kredyt Banku w Polsce, który również wchodzi w skład belgijskiej Grupy KBC.

- To bardzo dobra informacja, zarówno dla PZWLP, jak i dla całej branży. Nie od dziś wiadomo, że w jedności siła, a nasz Związek – po przystąpieniu KBC Autolease Polska oraz Toyota Bielany Corpo Cars – liczy już 15 członków. Stanowi to około połowy wszystkich przedsiębiorstw z sektora wynajmu długoterminowego. Prowadzimy też rozmowy akcesyjne z kolejnymi firmami. Wartości promowane przez PZWLP wpływają na pozytywną atmosferę wokół branży, która bardzo dynamicznie się rozwija – wyjaśnia Leszek Pomorski, prezes Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.
Tematy w artykule: leasing

Podobne wiadomości:

Dobry kwartał dla wynajmu długoterminowego i leasingu

Dobry kwartał dla wynajmu długoterminowego i...

Finanse i prawo 2014-05-07

Rynek kredytów samochodowych i leasingu w górę

Rynek kredytów samochodowych i leasingu w...

Finanse i prawo 2014-10-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.