mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Nowy produkt VB LEASING dla floty

Nowy produkt VB LEASING dla floty

Ostatnimi czasy popularne stało się korzystanie z floty w oparciu o outsourcing. W Europie Zachodniej około 1/4 firmowych pojazdów jest na zasadzie wynajmu długoterminowego. Po polskich drogach jeździ kilkadziesiąt tysięcy takich samochodów, ale liczba ta stale rośnie.

Na początku marca firma VB LEASING wprowadziła na rynek nowy produkt. Nazywa się on "Firmowa Flota" (car fleet management-CFM). Jest to usługa typu full service leasing, w skład której wchodzi część finansowa oraz pakiet obsługi serwisowej. W ramach pierwszej części wchodzi leasing operacyjny związany z pozyskaniem pojazdu osobowego lub dostawczego do 3,5 tony. W drugiej zawierają się takie opcje jak: przeglądy okresowe oraz serwis techniczny(ASO), ubezpieczenie i assistance (24h), wymiana i przechowywanie ogumienia, karta paliwowa, samochód zastępczy, raporty menedżerskie, a także opieka Centrum Technicznego.

Dzięki tej usłudze wszystkie koszty są połączone w jedną, miesięczną opłatę serwisową. Jest ona zryczałtowana i stała przez cały okres umowy leasingowej. Pozwala to zaplanować z góry wszystkie wydatki związane z eksploatacją firmowych samochodów.

Oferta Firmowej floty skierowana jest do dużych oraz małych przedsiębiorstw, posiadających zarówno rozbudowaną flotę samochodów, jak też i mały park samochodowy. Elastyczność, dostosowanie oferty do potrzeb i oczekiwań klienta, indywidualne ustalanie wartości końcowej pojazdów w oparciu o analizę branży, w której prowadzona jest działalność gospodarcza to główne cechy, które mają zachęcić do skorzystania z usługi.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A2 rusza na wschód
Autostrada A2 rusza na wschód
GDDKiA podpisała umowy na budowę kolejnego odcinka autostrady A2. Tym razem chodzi o 15-kilometrowy fragment z Warszawy do obwodnicy Mińska Mazowieckiego i na węzeł u zbiegu południowej obwodnicy stolicy, trasy A2 i drogi wylotowej na Lublin.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech