mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Oprocentowanie niezależne od długości spłaty

Oprocentowanie niezależne od długości spłaty

GMAC Bank wprowadza spore zmiany w zasadach udzielania kredytów samochodowych. Nowe, niższe stawki oprocentowania nie zależą już od okresu, na jaki zaciągany jest kredyt. Dodatkowo, maksymalny okres finansowania samochodu wydłużono z 60 do 72 miesięcy.

W praktyce oznacza to, że osoba kupująca auto na kredyt w GMAC Banku będzie miała to samo oprocentowanie kredytu niezależnie, czy umowa kredytu będzie zawarta na dwa czy też na sześć lat.

Podstawowe stawki oprocentowania kredytów wynoszą odpowiednio: 11,75% dla samochodów nowych i nie starszych niż 1 rok i 13,75% dla aut używanych. Mimo iż GMAC Bank jest związany z koncernem General Motors, nowa oferta dotyczy zakupu aut dowolnej marki.

"Trudna sytuacja na rynku motoryzacyjnym sprowokowała nas do stworzenia oferty, jakiej jeszcze nie było. Od dziś proponujemy takie samo oprocentowanie kredytu niezależnie od czasu, na jaki jest on zaciągnięty. Pracowaliśmy nad ofertą z myślą o naszych klientach, ale także dealerach sieci Opel, Chevrolet i SAAB, za pośrednictwem których docieramy do klientów" - mówi Andrzej Jakubowski, Prezes GMAC Bank Polska S.A.

GMAC Bank oferuje również niskooprocentowane kredyty dla klientów kupujących min. 5 samochodów. Oprocentowanie kredytu flotowego wynosi od 6,75% do 9,5% i zależy od wysokości wkładu własnego, liczby kredytowanych samochodów i okresu finansowania.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.

Zalando Zalando