mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Oto najlepszy kredyt samochodowy

Oto najlepszy kredyt samochodowy

Volkswagen Bank Polska po raz kolejny został laureatem plebiscytu Złoty Bankier w kategorii "Najlepszy kredyt samochodowy".

Plebiscyt Złoty Bankier organizowany jest przez portal finansowy Bankier.pl i firmę PayU S.A. O zwycięstwie w poszczególnych kategoriach zdecydowali internauci, którzy głosowali na najlepsze usługi i produkty finansowe 2011 r.

Złoty Bankier 2011 to już trzecia edycja plebiscytu, którego celem jest wyróżnienie najlepszych produktów finansowych oferowanych przez polskie banki. W głosowaniu za pośrednictwem strony internetowej, platformy mobilnej oraz portalu społecznościowego wzięło udział 11 tys. konsumentów. Gala wręczenia statuetek laureatom poszczególnych kategorii odbyła się 2 lutego br. w Warszawie.
 
– Jesteśmy dumni, że konsumenci już drugi rok z rzędu uznali, że Volkswagen Bank oferuje najlepszy kredyt samochodowy na rynku. Wspólnie z importerami, stale pracujemy nad tym, aby oferta naszego banku była konkurencyjna i odpowiadała na aktualne potrzeby klientów. Tytuł Złotego Bankiera jest potwierdzeniem, że obrany przez Volkswagen Bank kierunek rozwoju, oparty na budowaniu satysfakcji klienta, przynosi rezultaty – mówi Edyta Barmentloo, dyrektor departamentu marketingu w Volkswagen Bank Polska S.A.

Volkswagen Bank Polska oferuje instrumenty finansowania samochodów z grupy Volkswagen (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat i Porsche). Dodatkowo oferuje klientom indywidualnym i przedsiębiorcom usługi bankowości bezpośredniej. Klienci korzystający z kredytów mogą również skorzystać z atrakcyjnych pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych za pośrednictwem Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy, a także z leasingu operacyjnego oraz usług finansowania i zarządzania flotą samochodową w firmie za pośrednictwem Volkswagen Leasing Polska.
Tematy w artykule: kredyt samochodowy

Podobne wiadomości:

Rynek kredytów samochodowych i leasingu w górę

Rynek kredytów samochodowych i leasingu w...

Finanse i prawo 2014-10-23

Fiat Chrysler Automobiles tworzy bank

Fiat Chrysler Automobiles tworzy bank

Finanse i prawo 2015-01-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross