mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Oto najlepszy kredyt samochodowy

Oto najlepszy kredyt samochodowy

Volkswagen Bank Polska po raz kolejny został laureatem plebiscytu Złoty Bankier w kategorii "Najlepszy kredyt samochodowy".

Plebiscyt Złoty Bankier organizowany jest przez portal finansowy Bankier.pl i firmę PayU S.A. O zwycięstwie w poszczególnych kategoriach zdecydowali internauci, którzy głosowali na najlepsze usługi i produkty finansowe 2011 r.

Złoty Bankier 2011 to już trzecia edycja plebiscytu, którego celem jest wyróżnienie najlepszych produktów finansowych oferowanych przez polskie banki. W głosowaniu za pośrednictwem strony internetowej, platformy mobilnej oraz portalu społecznościowego wzięło udział 11 tys. konsumentów. Gala wręczenia statuetek laureatom poszczególnych kategorii odbyła się 2 lutego br. w Warszawie.
 
– Jesteśmy dumni, że konsumenci już drugi rok z rzędu uznali, że Volkswagen Bank oferuje najlepszy kredyt samochodowy na rynku. Wspólnie z importerami, stale pracujemy nad tym, aby oferta naszego banku była konkurencyjna i odpowiadała na aktualne potrzeby klientów. Tytuł Złotego Bankiera jest potwierdzeniem, że obrany przez Volkswagen Bank kierunek rozwoju, oparty na budowaniu satysfakcji klienta, przynosi rezultaty – mówi Edyta Barmentloo, dyrektor departamentu marketingu w Volkswagen Bank Polska S.A.

Volkswagen Bank Polska oferuje instrumenty finansowania samochodów z grupy Volkswagen (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat i Porsche). Dodatkowo oferuje klientom indywidualnym i przedsiębiorcom usługi bankowości bezpośredniej. Klienci korzystający z kredytów mogą również skorzystać z atrakcyjnych pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych za pośrednictwem Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy, a także z leasingu operacyjnego oraz usług finansowania i zarządzania flotą samochodową w firmie za pośrednictwem Volkswagen Leasing Polska.
Tematy w artykule: kredyt samochodowy

Podobne wiadomości:

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Finanse i prawo 2016-02-24

Fiat Chrysler Automobiles tworzy bank

Fiat Chrysler Automobiles tworzy bank

Finanse i prawo 2015-01-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.