mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Piotr Borowski w Masterlease Polska

Piotr Borowski w Masterlease Polska

Do Zespołu Masterlease dołączył Piotr Borowski, znana postać polskiego rynku wynajmu długoterminowego i leasingu środków transportu. W dniu 1 lutego objął on stanowisko Dyrektora Zarządzającego Prime Car Management.

Piotr Borowski przez ostatnie 3 lata był Dyrektorem Departamentu Finansowania Pojazdów w BPH Leasing. Do jego zadań należało tworzenie i realizowanie planów sprzedażowych związanych z leasingiem środków transportu do 3,5 tony, a także kredytowaniem pojazdów. Odpowiadał także za wyniki BPH Auto Finance – córki CFM BPH, a także BMW Financial Services.

W latach 2001 – 2002 pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego LeasePlan Fleet Management Polska. Do jego zadań należało organizowanie i rozwój działalności operacyjnej firmy na terenie kraju. W latach 2002 – 2003 pracował w centrali LeasPlan Corporation w Amsterdamie.

Piotr Borowski był przez długi czas związany z DHL International, gdzie piastował między innymi funkcję fleet managera firmy. Podczas swojej ośmioletniej kariery w DHL (1992 – 2000), nowy dyrektor Masterlease wykonywał swoje obowiązki w Warszawie, Katowicach oraz Londynie.

Do obowiązków Piotra Borowskiego, który objął stanowisko piastowane dotychczas przez Marcina Paszkiewicza, będzie należała między innymi: współpraca z kluczowymi klientami firmy, rozwój warszawskiego zespołu Masterlease, realizacja planów sprzedaży w zakresie usług leasingow

Komentuj:

~pr 2007-02-02

albo jedyna która działa PRowo

~Barry 2007-02-02

Czy mojeauto.pl jest w jakis sposob powiazane z MAsterlease??? Czasami az przykro czytac, jak slodza tej - skadinad malej - firmie w branzy leasingowej. Z obiektywnym dziennikarstwem niewiele to ma wspolnego. Mam wrazenie, ze jest to jedyna firma w tej branzy w Polsce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.