mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Prawie 30-proc. wzrost Masterlease

Prawie 30-proc. wzrost Masterlease

W 2006 roku Masterlease Polska oddała w leasing środki transportu o łącznej wartości 333,3 mln zł, to jest o 28% więcej niż w roku 2005 (259,8 mln).

"Z pierwszych, szacunkowych danych wynika, że rynek leasingowy rozwija się w Polsce
z dynamiką roczną na poziomie około 30%. Rezultat jaki osiągnęliśmy jest zatem odzwierciedleniem wyników całej branży. Dobra koniunktura gospodarcza, a także ciągle rosnące zapotrzebowanie na outsourcowanie usług sprzyja podejmowaniu decyzji zakupowych. Jestem przekonany, że rok 2007 będzie dla nas równie udany" – powiedział Jerzy Kobyliński, Prezes Zarządu Masterlease Polska.

"Plany na 2007 są ambitne. Chcielibyśmy utrzymać dotychczasowy silny wzrost zarówno jeśli chodzi o sprzedaż produktów leasingowych, jak i CFM. Planujemy wzmożoną aktywność w segmencie full service leasing, gdzie już teraz obsługujemy prawie 45% wszystkich klientów w Polsce. W chwili obecnej jesteśmy liderem rynku CFM w Polsce. Zamierzamy nim pozostać również w tym roku" – powiedział Konrad Karpowicz, Dyrektor Departamentu Handlowego Masterlease Polska.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy
Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy
Aktualna generacja Fiata Pandy jest produkowana od 2012 roku. Od tamtego czasu jest nie tylko niekwestionowanym liderem sprzedaży we Włoszech, a przy okazji najlepiej sprzedającym się samochodem w swoim segmencie od 2016 roku.