mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Przez 1/3 roku 50% raty

Przez 1/3 roku 50% raty

Do końca roku w ponad 2 tys. salonach oraz komisach współpracujących z bankiem, a także w placówkach Santander Consumer Bank, można uzyskać promocyjny kredyt samochodowy - o połowę niższe 4 pierwsze raty kredytu.

Promocja Santander Consumer Bank dotyczy tych kredytów samochodowych, które zostaną zawarte do 31 grudnia br. I tak przykładowo, jeśli kredyt zaciągniemy w październiku, to obniżone raty zapłacimy do końca stycznia. Promocyjny kredyt wiąże się też z innymi zaletami kredytów Santander Consumer - w tym procedura uproszczona, czyli aby uzyskać kredyt wystarczy oświadczenie o dochodach nawet przy 0 proc. wpłaty własnej oraz ogólne warunki kredytu.
 
Kredyt można przeznaczyć na dowolne auto nowe lub używane do 5 lat. Wpłata własna wynosi od 0% wartości samochodu. Oferta promocyjna dostępna jest w złotówkach, oprocentowanie jest zgodne ze standardowo obowiązującym w banku. Okres kredytowania wynosi od 5 do 8 lat, istnieje możliwość wcześniejszej całkowitej lub częściowej spłaty kredytu.
 
Przykładowo kupując auto o wartości 50 tys. zł, przy wpłacie własnej w wysokości 20 tys. zł, pierwsze 4 raty wynosić będą - przy okresie 5-letnim 322 zł (zamiast 640 zł), 6-letnim 279 zł, 7-letnim 253 zł i 8-letnim 230 zł.
 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando