mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Ratując tonący statek

Ratując tonący statek

Szwedzka marka Saab chce poddać się dobrowolne reorganizacji w celu zabezpiecznia swojej przyszłości do momentu otrzymania środków od chińskich inwestorów Pang Da i Zhejiang Youngman.

Ratując tonący statek
"Doszliśmy do wniosku, że dobrowolny proces reorganizacji da nam czas potrzebny do ochrony i stabilazacji biznesu. Pozwala nam to uregulowac płatności za wynagrodzenai oraz przygotować się do ponownego uruchomienia produkcji." Powiedział Victor Muller, prezes zarząu Saaba. Muller zgodził się na sprzedeż 53,9 % akcji marki Saab chińskim firmom Pang Da oraz Zhejiang Youngman za kwotę 245 milionów euro transakcja czeka na zgodę chińskich władz. Miejmy nadzieję, że Saab wstanie z kolan i nie zniknie z rynku motoryzacyjnego.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Saab
Tematy w artykule: Saab Spyker

Podobne wiadomości:

Czy Spyker zmartwychwstanie?

Czy Spyker zmartwychwstanie?

Aktualności 2015-01-30

Właściciele Saab'a nie mogą korzystać z nazwy

Właściciele Saab'a nie mogą korzystać z nazwy

Aktualności 2016-02-02

Komentuj:

~AK 2011-09-07

chińskim multimiliarderom. 250 baniek to dość sporo za mniej niż 80% i pchać w markę która umarła. Hummer to było co innego a tu jaka była sprzedaż w ostatnim roku życia Saaba? denna. nie wiadomo czy to padło łykną

~The_Thing 2011-09-07

"chińskim firmą" - bez komentarza

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross