mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Rusza program GMBS

Rusza program GMBS

General Motors oraz Grupa Futura Prime (Masterlease Europe) oficjalnie rozpoczynają program General Motors Business Services.

GM Business Services to najnowsza oferta leasingu operacyjnego poszerzona o szeroki wachlarz usług dodatkowych. Jest ona przeznaczona zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Program ma charakter ogólnoeuropejski, a Polska jest pierwszym krajem, który go wprowadzi.

W każdym państwie GMBS zarządzany będzie przez lokalną firmę należącą do Masterlease Europe (GMAC Financial Services). W Polsce za wdrożenie programu odpowiedzialna będzie Grupa Futura Prime, członek Masterlease Europe od 2001 roku.

Nowoczesna usługa leasingowa dotyczy trzech marek samochodów: Chevrolet, Opel i Saab. Unikalność oferty polega na połączeniu zwykłego finansowania pojazdu z bieżącą obsługą Centrum Technicznego Masterlease. Każdy klient, uczestniczący w programie GMBS może opcjonalnie korzystać z szerokiego wachlarza usług dodatkowych: przeglądy serwisowe, naprawy, wymiany oleju, pomoc assistance w razie awarii na trasie, wymianę, serwis i alokację ogumienia, a także profesjonalną pomoc w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych. Umowy leasingu operacyjnego będą zawierane wyłącznie w salonach autoryzowanych dystrybutorów GM.

Zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych program GMBS to wygodne i rozwiązanie. Pozwala on użytkować pojazdy z jednoczesnym przeniesieniem ciężaru obsługi administracyjnej oraz technicznej na wynajmującego. GMBS wychodzi zatem naprzeciw współczesnym trendom leasingowym rozwijającym się w stronę wynajmu długoterminowego.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy
Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy
Aktualna generacja Fiata Pandy jest produkowana od 2012 roku. Od tamtego czasu jest nie tylko niekwestionowanym liderem sprzedaży we Włoszech, a przy okazji najlepiej sprzedającym się samochodem w swoim segmencie od 2016 roku.