mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Rząd szykuje się na wojnę z pijanymi kierowcami

Rząd szykuje się na wojnę z pijanymi kierowcami

Podczas dzisiejszego spotkania w Kancelarii Premiera omówiony został pakiet rozwiązań na rzecz walki z pijanymi kierowcami. Szczegóły mają zostać przedstawione już w przyszłym tygodniu.

Rząd szykuje się na wojnę z pijanymi kierowcami
Donald Tusk spotkał się dziś z ministrami Bartłomiejem Sienkiewiczem (minister spraw wewnętrznych), Markiem Biernackim (minister sprawiedliwości) oraz Zbigniewem Rynasiewiczem (wiceministrem infrastruktury i rozwoju).

W czasie spotkania w Kancelarii Premiera ministrowie przedstawili premierowi rozwiązania, nad którymi pracują oraz aktualne dane i statystyki związane z problemem kierowania pojazdami przez osoby nietrzeźwe.

Na dniach przygotowany ma zostać pakiet propozycji, które umożliwią ograniczenie problemu pijanych kierowców na polskich drogach. Szczegóły planu przedstawione mają zostać podczas przyszłotygodniowego posiedzenia rządu, które odbędzie się w najbliższy wtorek 7 stycznia.
Tematy w artykule: pijani kierowcy Donald Tusk

Podobne wiadomości:

Więcej pijanych, mniej wypadków i rannych

Więcej pijanych, mniej wypadków i rannych

Aktualności 2015-12-29

Mniej pijanych i wypadków na polskich drogach

Mniej pijanych i wypadków na polskich drogach

Aktualności 2015-07-28

Komentuj:

~piwko 2014-01-07

Kto chlał będzie i tak chlał ,bo i tak można jeżdzić bez prawa jazdy .A durni którzy wsiądą z pijaczkiem do strucla nie brakuje .

~kleofas 2014-01-04

Było już parę ciekawych propozycji, poszukajcie w internecie. W sumie co by nie wprowadzili będzie to dobre posunięcie - byle ta zmiana była konkretna, a nie jakaś dodatkowa "grzywna" 200zł, czy coś w ten deseń. I przede wszystkim niech karają WSZYSTKICH włącznie z posłami i księżmi, a nie tylko "zwyczajnych" ludzi.

~fanboy 2014-01-03

rychło w czas

~dymek 2014-01-03

obudzili się, musiało dojść do tragedii w Kamieniu Pom. żeby jakieś kroki podjęli i jestem bardzo ciekaw, co takiego panowie ministry wykombinują...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.