mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > SDCM wzmacnia się

SDCM wzmacnia się

Niezależny rynek motoryzacyjny ma coraz silniejszą reprezentację, gdyż do firm popierających działania Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych dołączył Auto-Land Sp. z o.o.

Firma Auto-Land, zdając sobie sprawę z trudnej sytuacji niezależnego rynku motoryzacyjnego, spowodowanej nadchodzącym wygaśnięciem rozporządzenia BER (GVO) 1400/2002, chętnie przystąpiła do wspierania działań Stowarzyszenia SDCM, które jest między innymi koordynatorem europejskiej kampanii "Prawo do Naprawy" w Polsce.

- Cieszymy się z istnienia Stowarzyszenia Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych i bardzo chętnie będziemy wspierać jego działania. Współpraca uczestników niezależnego rynku motoryzacyjnego jest niezbędna w utrzymaniu pozycji aftermarketu na rynku części zamiennych. Cele stowarzyszenia są wspólne dla Wszystkich dystrybutorów  i wszystkie firmy z naszej branży powinny te cele aktywnie wspierać - mówi prezes firmy Auto-Land, Janusz Andrzejewski.

Firma Auto-Land została założona w 1991 r., w Olsztynie. Od początku swojej działalności firma zajmuje się sprzedażą części zamiennych i akcesoriów do samochodów produkcji zachodniej, systematycznie poszerzając zakres swojego działania. Auto-Land prowadzi działalność na terenie północno-wschodniej Polski.
Tematy w artykule: klauzula napraw

Podobne wiadomości:

Warszawa motoryzacyjną stolicą Europy

Warszawa motoryzacyjną stolicą Europy

Finanse i prawo 2011-10-05

Dwa lata GVO - i co?

Dwa lata GVO - i co?

Finanse i prawo 2013-04-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross