mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > SDCM wzmacnia się

SDCM wzmacnia się

Niezależny rynek motoryzacyjny ma coraz silniejszą reprezentację, gdyż do firm popierających działania Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych dołączył Auto-Land Sp. z o.o.

Firma Auto-Land, zdając sobie sprawę z trudnej sytuacji niezależnego rynku motoryzacyjnego, spowodowanej nadchodzącym wygaśnięciem rozporządzenia BER (GVO) 1400/2002, chętnie przystąpiła do wspierania działań Stowarzyszenia SDCM, które jest między innymi koordynatorem europejskiej kampanii "Prawo do Naprawy" w Polsce.

- Cieszymy się z istnienia Stowarzyszenia Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych i bardzo chętnie będziemy wspierać jego działania. Współpraca uczestników niezależnego rynku motoryzacyjnego jest niezbędna w utrzymaniu pozycji aftermarketu na rynku części zamiennych. Cele stowarzyszenia są wspólne dla Wszystkich dystrybutorów  i wszystkie firmy z naszej branży powinny te cele aktywnie wspierać - mówi prezes firmy Auto-Land, Janusz Andrzejewski.

Firma Auto-Land została założona w 1991 r., w Olsztynie. Od początku swojej działalności firma zajmuje się sprzedażą części zamiennych i akcesoriów do samochodów produkcji zachodniej, systematycznie poszerzając zakres swojego działania. Auto-Land prowadzi działalność na terenie północno-wschodniej Polski.
Tematy w artykule: klauzula napraw

Podobne wiadomości:

Od tych przepisów wiele zależy

Od tych przepisów wiele zależy

Finanse i prawo 2012-06-11

Monopol motoryzacyjny się broni

Monopol motoryzacyjny się broni

Finanse i prawo 2014-06-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.