mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Skody z Turbo Pakietem

Skody z Turbo Pakietem

Nie, nie chodzi tu tym razem o jakiś specjalny pakiet mający zwiększać moc samochodów czeskiej marki, a o rozwiązania finansowe, w tym zawierające nowatorskie na rynku opcje.

Skody z Turbo Pakietem
Przygotowany przez Volkswagen Bank Polska Turbo Pakiet to komplet rozwiązań finansowych o korzystnym stałym oprocentowaniu, bez prowizji i dodatkowych kosztów. W przypadku wyboru oferty kredytowej stałe oprocentowanie wynosi od 6,75%, zaś w przypadku leasingu łączna suma opłat wynosi od 106,9% wartości samochodu. W obu przypadkach prowizja bankowa wynosi 0%. Pakiet można dopasować w zależności od planowanego poziomu wkładu własnego 35% lub 50%.

Drugim filarem pakietu jest 3-letnie ubezpieczenie komunikacyjne z likwidacją związanego z inwestycją ryzyka kosztów kradzieży i uszkodzenia samochodu. Bank wspólnie z TU Allianz Polska przygotował mechanizm zabezpieczający przed ryzykiem odpowiedzialności cywilnej, następstw nieszczęśliwych wypadków, gwarantujący pełne autocasco z ryzykiem kradzieży na terenie całej Europy, stały poziom składki w czasie trwania umowy, nawet po wystąpieniu szkody, zieloną kartę i assistance, obejmujące holowanie, bezpłatny samochód zastępczy i zakwaterowanie w przypadku wystąpienia szkody na terenie całej Europy jak również bezgotówkowe rozliczenia oraz naprawy w autoryzowanych Stacjach Obsługi Skody przy użyciu oryginalnych części.

Nowatorskimi rozwiązaniami są takie opcje jak ubezpieczenie 100% wartości pojazdu - RTI, ubezpieczenie kosztów napraw - Skoda Life Time oraz ubezpieczenie spłaty kredytu - RSV. Ubezpieczenie RTI (Return To Invoice) oszczędzi zmartwień w przypadku kradzieży lub szkody całkowitej pojazdu przez 3 lata trwania umowy. Dzięki odszkodowaniu z ubezpieczenia RTI i OC/AC właściciel odzyskuje pełną kwotę, równą wartości fakturowej utraconego pojazdu z dnia jego zakupu. Skoda Life Time chroni przed kosztami napraw samochodu po upływie gwarancji fabrycznej i obowiązuje od następnego dnia po jej wygaśnięciu przez 1 rok. Ubezpieczenie spłaty kredytu RSV zabezpiecza z kolei spłatę kredytu na wypadek ciężkiej choroby, niezdolności do pracy, utraty pracy lub innych zdarzeń losowych.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Skoda
Tematy w artykule: Skoda

Podobne wiadomości:

Skoda dostarczyła 1,12 mln samochodów w 2016 roku

Skoda dostarczyła 1,12 mln samochodów w 2016...

Aktualności 2017-01-18

Skoda gotowa na rajdowy sezon 2017

Skoda gotowa na rajdowy sezon 2017

Aktualności 2017-01-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ford Mustang V8 GT  - dla niemieckiej policji
Ford Mustang V8 GT - dla niemieckiej policji
W ramach jednej z kampania dot. bezpieczeństwa niemiecka policja chwali się zmodyfikowanym Fordem Mustangiem V8 GT. Auto przygotowała firma Wolf Racing.