mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Skody z Turbo Pakietem

Skody z Turbo Pakietem

Nie, nie chodzi tu tym razem o jakiś specjalny pakiet mający zwiększać moc samochodów czeskiej marki, a o rozwiązania finansowe, w tym zawierające nowatorskie na rynku opcje.

Skody z Turbo Pakietem
Przygotowany przez Volkswagen Bank Polska Turbo Pakiet to komplet rozwiązań finansowych o korzystnym stałym oprocentowaniu, bez prowizji i dodatkowych kosztów. W przypadku wyboru oferty kredytowej stałe oprocentowanie wynosi od 6,75%, zaś w przypadku leasingu łączna suma opłat wynosi od 106,9% wartości samochodu. W obu przypadkach prowizja bankowa wynosi 0%. Pakiet można dopasować w zależności od planowanego poziomu wkładu własnego 35% lub 50%.

Drugim filarem pakietu jest 3-letnie ubezpieczenie komunikacyjne z likwidacją związanego z inwestycją ryzyka kosztów kradzieży i uszkodzenia samochodu. Bank wspólnie z TU Allianz Polska przygotował mechanizm zabezpieczający przed ryzykiem odpowiedzialności cywilnej, następstw nieszczęśliwych wypadków, gwarantujący pełne autocasco z ryzykiem kradzieży na terenie całej Europy, stały poziom składki w czasie trwania umowy, nawet po wystąpieniu szkody, zieloną kartę i assistance, obejmujące holowanie, bezpłatny samochód zastępczy i zakwaterowanie w przypadku wystąpienia szkody na terenie całej Europy jak również bezgotówkowe rozliczenia oraz naprawy w autoryzowanych Stacjach Obsługi Skody przy użyciu oryginalnych części.

Nowatorskimi rozwiązaniami są takie opcje jak ubezpieczenie 100% wartości pojazdu - RTI, ubezpieczenie kosztów napraw - Skoda Life Time oraz ubezpieczenie spłaty kredytu - RSV. Ubezpieczenie RTI (Return To Invoice) oszczędzi zmartwień w przypadku kradzieży lub szkody całkowitej pojazdu przez 3 lata trwania umowy. Dzięki odszkodowaniu z ubezpieczenia RTI i OC/AC właściciel odzyskuje pełną kwotę, równą wartości fakturowej utraconego pojazdu z dnia jego zakupu. Skoda Life Time chroni przed kosztami napraw samochodu po upływie gwarancji fabrycznej i obowiązuje od następnego dnia po jej wygaśnięciu przez 1 rok. Ubezpieczenie spłaty kredytu RSV zabezpiecza z kolei spłatę kredytu na wypadek ciężkiej choroby, niezdolności do pracy, utraty pracy lub innych zdarzeń losowych.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Skoda
Tematy w artykule: Skoda

Podobne wiadomości:

Skoda Karoq – od kiedy w sprzedaży?

Skoda Karoq – od kiedy w sprzedaży?

Aktualności 2017-08-05

Skoda Karoq - ruszyła produkcja

Skoda Karoq - ruszyła produkcja

Aktualności 2017-07-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Abrera czy Teide? Oto nazwy dla nowego Seata
Abrera czy Teide? Oto nazwy dla nowego Seata
Seat ogłosił konkurs na nową nazwę dla największego SUV-a w gamie. Wpłynęło ponad 10 tys. zgłoszeń, a jury wybrało kilka finałowych propozycji, z których zostanie wyłoniona nazwa modelu.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech