mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Suzuki Assistance ? 4 i 5 rok

Suzuki Assistance ? 4 i 5 rok

Suzuki wydłuża okres obowiązywania programu Assistance na czwarty i piąty rok od daty zakupu samochodu u autoryzowanego dealera tej japońskiej marki.

Suzuki Assistance ? 4 i 5 rok
Obecnie bezpłatny Program Suzuki Assistance obowiązuje przez trzy lata od daty zakupu samochodu. Zasady korzystania z wydłużonego programu są takie same jak w opcji podstawowej, czyli do trzech lat. Umożliwia on dostęp do całodobowej i bezpłatnej pomocy drogowej w Europie w razie:
- nagłego i nieprzewidzianego wystąpienia usterki mechanicznej;
- przebicia ogumienia;
- rozładowania akumulatora;
- braku paliwa;
- zaginięcia, zatrzaśnięcia w pojeździe lub uszkodzenia kluczyków ;
- uszkodzenia zewnętrznego oświetlenia, wycieraczek lub pasów bezpieczeństwa w wyniku usterki lub aktu wandalizmu;
- usterki systemu alarmowego (tylko produkty firm Meta System bądź Cobra).

Pakiet pomocy uwzględnia m.in. pomoc na drodze, holowanie do autoryzowanego serwisu, kontynuowanie podróży samochodem zastępczym, jeżeli naprawa nie jest możliwa ciągu tego samego dnia, bądź nocleg w hotelu (świadczenia są bezpłatne do chwili ukończenia naprawy, ale nie dłużej niż przez 4 doby).

Przystąpić do programu "Suzuki Assitance 4i5 rok" można w dowolnym autoryzowanym punkcie sieci Suzuki Motor Poland po wykupieniu "bonu serwisowego" o wartości 200 złotych. W zamian klient otrzyma
kartę potwierdzającą włączenie pojazdu do programu pomocy Suzuki Assistance 4 i 5 rok oraz dwa kupony rabatowe o wartości 100 złotych każdy, które uprawniają okaziciela do uzyskania rabatu w wysokości 100 zł podczas wykonywania przeglądu okresowego w punktach serwisowych sieci Suzuki (dotyczy wyłącznie pojazdu, dla którego wykupiono pakiet).
Zobacz koniecznie: Wszystko o Suzuki
Tematy w artykule: Suzuki

Podobne wiadomości:

Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą

Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed...

Aktualności 2018-06-21

Suzuki Swift - Tanio już było

auto motor i sport 0000-00-00

Przez dwadzieścia dwa lata Suzuki Swift był mały i tani. Teraz będzie tylko mały. Japończycy nie chcą, żeby najnowszy Swift był postrzegany tak jak poprzedni model - tani samochód dla emerytów.

Komentuj:

~alex 2008-05-13

wielkie mi rzeczy buhahaha ale się szarpneli w VW juz to dawno jest i nazywa sie "Dożywotnia Gwarancja Mobilności" i obowiązuje nawet na 10 rok pod warunkiem wykonywania przeglądów w ASO

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.

Zalando Zalando