mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Suzuki w leasingu konsumenckim

Suzuki w leasingu konsumenckim

Od początku sierpnia br. Suzuki Motor Poland oferuje leasing konsumencki przygotowany wspólnie z Santander Consumer Multirent. To jedna z pierwszych tego typu propozycji na rynku, która pozwoli osobom indywidualnym na zakup auta w leasingu.

Suzuki w leasingu konsumenckim
Nowy produkt może okazać się atrakcyjny szczególnie dla osób zainteresowanych alternatywną dla kredytu formą sfinansowania samochodu. W zależności od przyjętych parametrów rata leasingowa brutto może być korzystna na tle rat kredytów samochodowych dostępnych na polskim rynku. Dużą zaletą nowego produktu jest m.in. możliwość dopasowania wysokości raty do wielkości budżetu, którym dysponuje klient. Klienci, którzy od początku planują wykup samochodu za minimalną wartość, mogą ustalić wartość rezydualną odpowiednio niżej, nawet na poziomie 0,1% wartości pojazdu, a środki pozyskane ze sprzedaży starego samochodu przeznaczyć na wpłatę własną i skorzystać z pełnej procedury uproszczonej dostępnej już przy wpłacie wysokości 20% wartości leasingowanego pojazdu.

Wprowadzenie leasingu konsumenckiego do sprzedaży było możliwe dzięki zmianom w prawie, które weszły w życie 1 lipca tego roku. Na wprowadzenie nowego produktu od początku zdecydowali się nieliczni leasingodawcy. Jednym z nich był Santander Consumer Multirent. - Obserwujemy rosnące zainteresowanie leasingiem konsumenckim zarówno po stronie dealerów, jak i klientów – mówi Marek Dwornik, prezes zarządu Santander Consumer Multirent. - Docelowo planujemy wprowadzenie m.in. leasingu konsumenckiego z gwarancją wykupu samochodu przez dealera. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient będzie mógł regularnie i bez zbędnych formalności wymieniać samochód na nowszy lub lepszy model - dodaje.

Aktualnie, oprócz standardowej oferty leasingu konsumenckiego, w salonach Suzuki dostępna jest też oferta promocyjna – z obniżoną sumą spłat. Obejmuje ona modele: Alto, Splash, Swift, SX4 i Grand Vitara.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Suzuki
Tematy w artykule: Suzuki leasing

Podobne wiadomości:

Pieniądze na auto – weź leasing

auto motor i sport 0000-00-00

Nawet jeśli nie masz firmy, i tak możesz wziąć auto w leasing - to lepsze niż kredyt. 1 lipca zmieniły się przepisy.

Suzuki Swift Sport - ostry i lekki hot-hatch z Japonii

Suzuki Swift Sport - ostry i lekki hot-hatch...

Premiery 2017-09-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.