mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Tańsze paliwo z GE Money Bank

Tańsze paliwo z GE Money Bank

GE Money Bank wprowadza na rynek pierwszą i jedyną jak na razie w Polsce kartę kredytową, która obniża ceny na każdej stacji benzynowej. Posiadacz Autokarty, płacąc nią, zaoszczędzi nawet 10 groszy na litrze benzyny.

Tańsze paliwo z GE Money Bank
Główną zaletą Autokarty, czyli nowej karty VISA GE Money Banku, jest to, że nie trzeba będzie dokonywać zakupów w określonej sieci paliw lub korzystać z ograniczonych czasowo promocji, żeby uzyskać jakiekolwiek korzyści kupując paliwo. Dokonanie płatności za paliwo Autokartą pozwoli zaoszczędzić nawet do 25 zł miesięcznie, czyli 300 zł rocznie. Można więc zatankować miesięcznie nawet do 250 l benzyny ze zniżką 10 gr/l.

Autokartę można nabyć w placówkach GE Money Banku lub załatwić wszelkie formalności bądź umówić się z przedstawicielem banku za pośrednictwem infolinii.

Zniżki za transakcje bezgotówkowe wykonane Autokratą będą rozliczane na zasadzie pay back, co oznacza, że bank raz w miesiącu naliczy kwotę zwrotu pieniędzy za dokonane zakupy. Wpłata (czyli zwrot) będzie widoczna po zalogowaniu się na serwisie internetowym GE Money Banku już drugiego dnia po sporządzeniu przez bank zestawienia transakcji za dany okres rozliczeniowy.
Tematy w artykule: paliwa

Podobne wiadomości:

Lukoil sprzedaje swoje stacje w Polsce

Lukoil sprzedaje swoje stacje w Polsce

Aktualności 2016-02-06

Ceny paliw - będzie poniżej 4 zł?

Ceny paliw - będzie poniżej 4 zł?

Aktualności 2015-12-16

Komentuj:

~tt 2008-05-11

W życiu nie ma nic za darmo tak pewnie jest i w tym przypadku :)

~piast kołodziej 2008-05-10

Jak mówili stary Polacy ; to taka sama prawda jak to że wesz kaszle ...

~qaz 2008-05-09

Może by tak choć jedno słowo o cenie tej karty i kosztach rocznego utrzymania. Proszę redakcję o dodawanie takich detali do przepisywanych z innych źródeł artykułów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja Active
Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja Active
Nowy Ford Focus zadebiutuje dopiero po imprezie w Genewie, ale na szwajcarskich halach wystawowych nie zabraknie kilku nowości od producenta spod tego znaku. Jedną z nich będzie odświeżony Ford Ka+.