mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Tańsze paliwo z GE Money Bank

Tańsze paliwo z GE Money Bank

GE Money Bank wprowadza na rynek pierwszą i jedyną jak na razie w Polsce kartę kredytową, która obniża ceny na każdej stacji benzynowej. Posiadacz Autokarty, płacąc nią, zaoszczędzi nawet 10 groszy na litrze benzyny.

Tańsze paliwo z GE Money Bank
Główną zaletą Autokarty, czyli nowej karty VISA GE Money Banku, jest to, że nie trzeba będzie dokonywać zakupów w określonej sieci paliw lub korzystać z ograniczonych czasowo promocji, żeby uzyskać jakiekolwiek korzyści kupując paliwo. Dokonanie płatności za paliwo Autokartą pozwoli zaoszczędzić nawet do 25 zł miesięcznie, czyli 300 zł rocznie. Można więc zatankować miesięcznie nawet do 250 l benzyny ze zniżką 10 gr/l.

Autokartę można nabyć w placówkach GE Money Banku lub załatwić wszelkie formalności bądź umówić się z przedstawicielem banku za pośrednictwem infolinii.

Zniżki za transakcje bezgotówkowe wykonane Autokratą będą rozliczane na zasadzie pay back, co oznacza, że bank raz w miesiącu naliczy kwotę zwrotu pieniędzy za dokonane zakupy. Wpłata (czyli zwrot) będzie widoczna po zalogowaniu się na serwisie internetowym GE Money Banku już drugiego dnia po sporządzeniu przez bank zestawienia transakcji za dany okres rozliczeniowy.
Tematy w artykule: paliwa

Podobne wiadomości:

Paliwa tanieją i będą tanieć

Paliwa tanieją i będą tanieć

Aktualności 2015-07-22

Czy te dystrybutory mogą kłamać?

Czy te dystrybutory mogą kłamać?

Aktualności 2016-01-27

Komentuj:

~tt 2008-05-11

W życiu nie ma nic za darmo tak pewnie jest i w tym przypadku :)

~piast kołodziej 2008-05-10

Jak mówili stary Polacy ; to taka sama prawda jak to że wesz kaszle ...

~qaz 2008-05-09

Może by tak choć jedno słowo o cenie tej karty i kosztach rocznego utrzymania. Proszę redakcję o dodawanie takich detali do przepisywanych z innych źródeł artykułów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.