mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Tata Motors wybrał GE Money Bank

Tata Motors wybrał GE Money Bank

GE Money Bank podpisał umowę z importerem samochodów marki Tata w Polsce, firmą Marubeni Motors Poland (MMP). Współpraca dotyczy finansowania zakupu aut indyjskiej marki oraz wsparcia finansowego działalności dealerów MMP w naszym kraju.

Dzięki umowie GE Money Bank stał się oficjalnym operatorem finansującym zakupy samochodów przez klientów Marubeni Motors Poland. Współpraca dotyczy zarówno finansowania zakupów pojazdów sieci dealerskiej, jak również sprzedaży detalicznej aut marki Tata.

- Mamy nadzieję, że GE Money Bank jako jeden z liderów rynku finansowania pojazdów w Polsce, przyczyni się do efektywnego wprowadzenia do sprzedaży samochodów marki Tata  – mówi Przemysław Łaszczewski, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Kredytów Samochodowych GE Money Banku. –  Liczymy też na długofalową współpracę z importerem i całą siecią dealerską Marubeni Motors Poland.

GE Money Bank posiada szeroką ofertę kredytów, pozwalającą na sfinalizowanie kupna samochodu zarówno nowego, jak i używanego. GE Money Bank jest także partnerem pierwszej w Polsce autoryzowanej Sieci Dealerów Samochodów Używanych GEpard.

Tata Motors to największy prywatny producent aut w Indiach i jeden z największych w Azji. Firma znana jest z tego, że w styczniu zaprezentowała najtańsze auto na rynku – Tata Nano, którego cena w Indiach wyniesie 100 tys. rupii (równowartość ok. 2,5 tys. USD). Na polskim rynku mają zadebiutować cztery auta indyjskiej marki. Będą to dwie odmiany samochodu osobowego: Indica (hatchback) i Indigo (kombi) oraz Xenon (pickup) i Safari (SUV).
Zobacz koniecznie: Wszystko o Tata
Tematy w artykule: Tata kredyt samochodowy

Podobne wiadomości:

Wpadka Tata Motors z nazwą modelu

Wpadka Tata Motors z nazwą modelu

Aktualności 2016-02-24

Fabryka Jaguara i Land Rovera na 50% w Polsce

Fabryka Jaguara i Land Rovera na 50% w Polsce

Aktualności 2015-07-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando