mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Używane auta G2

Używane auta G2

General Motors Poland uruchomił nowatorski program G2 sprzedaży samochodów używanych w punktach dilerskich Opla. Celem programu jest wyeliminowanie trudności związanych z zakupem aut używanych, w tym ryzyka wad technicznych.

Program G2 dotyczy sprzedaży samochodów używanych wszystkich marek oferowanych w salonach Opla na terenie całego kraju. Kupując pojazd u dilera G2 mamy pewność, że przeszedł on szczegółową kontrolę techniczną oraz posiada gwarancję mechaniczną i usługę assistance. W ramach wsparcia programu G2 GMAC Bank przygotował specjalną ofertę kredytową z oprocentowaniem w wysokości 4,9%.
 
Samochody w ramach programu G2 podzielono na trzy segmenty: Premium, Select i Economy. Każdy z nich oferuje inne korzyści związane z wiekiem, przebiegiem oraz okresem gwarancji:

G2 Premium - auta z najbardziej wszechstronną gwarancją, prawie nowe i z niewielkim przebiegiem. G2 Premium zapewnia 2-letnią gwarancję na sprawność techniczną samochodu i standardową roczną pomoc drogową w ramach G2 assistance.
 
G2 Select - posiada rozszerzoną gwarancję mechaniczną. Samochody mają niewielkie przebiegi i są w nienagannym stanie technicznym. W opcji znajduje się standardowa 6-miesięczna gwarancja na sprawność techniczną samochodu oraz 6-miesięczna usługa pomocy drogowej.
 
G2 Economy - dokładnie sprawdzone samochody z 3-miesięczną gwarancją mechaniczną oraz 3-miesięczną usługą assistance.


 

Komentuj:

~Mat 2006-12-05

Jedes Popel fahrt mit dem Opel... hehehe ;o)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic