mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Używane auta G2

Używane auta G2

General Motors Poland uruchomił nowatorski program G2 sprzedaży samochodów używanych w punktach dilerskich Opla. Celem programu jest wyeliminowanie trudności związanych z zakupem aut używanych, w tym ryzyka wad technicznych.

Program G2 dotyczy sprzedaży samochodów używanych wszystkich marek oferowanych w salonach Opla na terenie całego kraju. Kupując pojazd u dilera G2 mamy pewność, że przeszedł on szczegółową kontrolę techniczną oraz posiada gwarancję mechaniczną i usługę assistance. W ramach wsparcia programu G2 GMAC Bank przygotował specjalną ofertę kredytową z oprocentowaniem w wysokości 4,9%.
 
Samochody w ramach programu G2 podzielono na trzy segmenty: Premium, Select i Economy. Każdy z nich oferuje inne korzyści związane z wiekiem, przebiegiem oraz okresem gwarancji:

G2 Premium - auta z najbardziej wszechstronną gwarancją, prawie nowe i z niewielkim przebiegiem. G2 Premium zapewnia 2-letnią gwarancję na sprawność techniczną samochodu i standardową roczną pomoc drogową w ramach G2 assistance.
 
G2 Select - posiada rozszerzoną gwarancję mechaniczną. Samochody mają niewielkie przebiegi i są w nienagannym stanie technicznym. W opcji znajduje się standardowa 6-miesięczna gwarancja na sprawność techniczną samochodu oraz 6-miesięczna usługa pomocy drogowej.
 
G2 Economy - dokładnie sprawdzone samochody z 3-miesięczną gwarancją mechaniczną oraz 3-miesięczną usługą assistance.


 

Komentuj:

~Mat 2006-12-05

Jedes Popel fahrt mit dem Opel... hehehe ;o)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.