Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > VB Leasing przystępuje do PZWLP

VB Leasing przystępuje do PZWLP

W czerwcu do Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów przystąpiła firma VB Leasing Polska SA. To już szesnasta firma działająca w branży wynajmu i leasingu pojazdów w szeregach PZWLP.

Firma VB Leasing Polska SA została założona w 2000 roku we Wrocławiu. Jej główny profil działalności obejmuje leasing operacyjny i finansowy ruchomości: środków transportu, maszyn i urządzeń oraz IT. Spółka oferuje również full service leasing, wynajem długoterminowy, wyłączne zarządzanie flotami pojazdów oraz wynajem krótkoterminowy. Ponadto jako jedna z niewielu firm na rynku posiada w ofercie leasing konsumencki.

W czerwcu br. w ogłoszonym przez Rzeczpospolitą rankingu największych instytucji finansowych, spółka VB Leasing zajęła 73 miejsce spośród 525 zgłoszonych firm: banków, domów maklerskich, funduszy inwestycyjnych, firm ubezpieczeniowych, towarzystw emerytalnych, firm leasingowych i faktoringowych. W grupie najlepszych firm leasingowych spółka znalazła się w pierwszej piątce, zajmując 3. miejsce w kraju.

- Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów rośnie w siłę. Przystąpienie do naszego grona firmy VB Leasing przyjmuję z dużą satysfakcją, jako dowód coraz większego znaczenia naszej organizacji w branży – mówi Leszek Pomorski, prezes Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. - Potwierdzają to również analizy danych z rynku. Mimo recesyjnych zawirowań, członkowie PZWLP skutecznie radzą sobie z dekoniunkturą, a każdy kolejny kwartał przynosi rozwój naszych flot o przynajmniej tysiąc samochodów. Tę stabilność zauważają rynkowi gracze i prowadzimy już rozmowy z kolejnymi podmiotami. Nie wykluczam, że jeszcze w 2010 roku PZWLP będzie liczył 17 Członków.
Tematy w artykule: leasing wynajem samochodow

Podobne wiadomości:

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Finanse i prawo 2016-02-24

Wynajem zamiast kupna pojazdu

Wynajem zamiast kupna pojazdu

Finanse i prawo 2016-02-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma powraca, ale tym razem jako marka wskrzeszona przez chińskiego inwestora. Model Revero to nowe wcielenie samochodu znanego przedtem jako Fisker Karma, czyli głównego konkurenta Tesli.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj