mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > VB Leasing przystępuje do PZWLP

VB Leasing przystępuje do PZWLP

W czerwcu do Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów przystąpiła firma VB Leasing Polska SA. To już szesnasta firma działająca w branży wynajmu i leasingu pojazdów w szeregach PZWLP.

Firma VB Leasing Polska SA została założona w 2000 roku we Wrocławiu. Jej główny profil działalności obejmuje leasing operacyjny i finansowy ruchomości: środków transportu, maszyn i urządzeń oraz IT. Spółka oferuje również full service leasing, wynajem długoterminowy, wyłączne zarządzanie flotami pojazdów oraz wynajem krótkoterminowy. Ponadto jako jedna z niewielu firm na rynku posiada w ofercie leasing konsumencki.

W czerwcu br. w ogłoszonym przez Rzeczpospolitą rankingu największych instytucji finansowych, spółka VB Leasing zajęła 73 miejsce spośród 525 zgłoszonych firm: banków, domów maklerskich, funduszy inwestycyjnych, firm ubezpieczeniowych, towarzystw emerytalnych, firm leasingowych i faktoringowych. W grupie najlepszych firm leasingowych spółka znalazła się w pierwszej piątce, zajmując 3. miejsce w kraju.

- Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów rośnie w siłę. Przystąpienie do naszego grona firmy VB Leasing przyjmuję z dużą satysfakcją, jako dowód coraz większego znaczenia naszej organizacji w branży – mówi Leszek Pomorski, prezes Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. - Potwierdzają to również analizy danych z rynku. Mimo recesyjnych zawirowań, członkowie PZWLP skutecznie radzą sobie z dekoniunkturą, a każdy kolejny kwartał przynosi rozwój naszych flot o przynajmniej tysiąc samochodów. Tę stabilność zauważają rynkowi gracze i prowadzimy już rozmowy z kolejnymi podmiotami. Nie wykluczam, że jeszcze w 2010 roku PZWLP będzie liczył 17 Członków.
Tematy w artykule: leasing wynajem samochodow

Podobne wiadomości:

Wynajem zamiast kupna pojazdu

Wynajem zamiast kupna pojazdu

Finanse i prawo 2016-02-01

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Finanse i prawo 2016-02-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.