mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Wieloletnie ubezpieczenia komunikacyjne

Wieloletnie ubezpieczenia komunikacyjne

Od sierpnia 2005 do maja 2006 roku sprzedaż wieloletnich ubezpieczeń komunikacyjnych w GMAC Banku wzrosła prawie czterokrotnie. Jest to pierwsza i jedyna tego typu oferta dostępna na polskim rynku.

W sierpniu 2005 roku GMAC Bank we współpracy ze spółką PZU zaproponował swoim klientom możliwość rozłożenia na raty wieloletniego ubezpieczenia samochodu zakupionego na kredyt. Z oferty ubezpieczeniowej mogą skorzystać nabywcy nowych i używanych samochodów, dostępnych w autoryzowanych sieciach dilerskich marki Opel, Chevrolet 
i SAAB na terenie całego kraju.
 
"Bardzo cieszy nas, choć wcale nie dziwi fakt, że z miesiąca na miesiąc rośnie liczba klientów zainteresowanych naszą ofertą. Ubezpieczenie samochodu to przecież wysoki koszt, który bywa wręcz barierą w zakupie samochodu. Jest zatem zrozumiałe, że nabywcy samochodów wolą płacić składki w wysokości około 120 złotych miesięcznie przez okres 
np. 3 lat, niż jednorazowo co roku około 1600 złotych" - mówi Przemysław Grygiencze, kierownik departamentu sprzedaży, GMAC Bank Polska S.A. "Staramy się rozwijać naszą ofertę o coraz bardziej innowacyjne produkty, które umożliwią naszym klientom zakup wymarzonego samochodu".
 
Oferta wieloletniego ubezpieczenia komunikacyjnego skierowana jest do nabywców zarówno aut nowych, jak i używanych dowolnej marki, którzy zdecydują się na kredyt samochodowy w GMAC Banku. Ubezpieczenie można wykupić na okres od dwóch do pięciu lat, przy czym wartość składki jest zawsze rozkładana na dogodne raty w kredycie. W razie wcześniejszej sprzedaży auta, klient może liczyć na zwrot pozostałej składki. Przy zakupie auta u dilera klient może również wykupić ubezpieczenie OC, jednak zgodnie z przepisami musi ono zostać zawarte na rok, oczywiście z możliwością odnowienia na kolejne lata na atrakcyjnych warunkach.
 
Zakres ryzyk pakietu GMAC-PZU obejmuje:

  • Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych w UE (OC) - gotówka
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych w ruchu zagranicznym (ZK) - gotówka
  • Ubezpieczenie autocasco w ruchu krajowym i zagranicznym (AC) - kredyt
  • Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NW) – kredyt
  • Ubezpieczenie Assistance Polska na terytorium RP (Assistance Polska) - kredyt.
     
     

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross