mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Wieloletnie ubezpieczenia komunikacyjne

Wieloletnie ubezpieczenia komunikacyjne

Od sierpnia 2005 do maja 2006 roku sprzedaż wieloletnich ubezpieczeń komunikacyjnych w GMAC Banku wzrosła prawie czterokrotnie. Jest to pierwsza i jedyna tego typu oferta dostępna na polskim rynku.

W sierpniu 2005 roku GMAC Bank we współpracy ze spółką PZU zaproponował swoim klientom możliwość rozłożenia na raty wieloletniego ubezpieczenia samochodu zakupionego na kredyt. Z oferty ubezpieczeniowej mogą skorzystać nabywcy nowych i używanych samochodów, dostępnych w autoryzowanych sieciach dilerskich marki Opel, Chevrolet 
i SAAB na terenie całego kraju.
 
"Bardzo cieszy nas, choć wcale nie dziwi fakt, że z miesiąca na miesiąc rośnie liczba klientów zainteresowanych naszą ofertą. Ubezpieczenie samochodu to przecież wysoki koszt, który bywa wręcz barierą w zakupie samochodu. Jest zatem zrozumiałe, że nabywcy samochodów wolą płacić składki w wysokości około 120 złotych miesięcznie przez okres 
np. 3 lat, niż jednorazowo co roku około 1600 złotych" - mówi Przemysław Grygiencze, kierownik departamentu sprzedaży, GMAC Bank Polska S.A. "Staramy się rozwijać naszą ofertę o coraz bardziej innowacyjne produkty, które umożliwią naszym klientom zakup wymarzonego samochodu".
 
Oferta wieloletniego ubezpieczenia komunikacyjnego skierowana jest do nabywców zarówno aut nowych, jak i używanych dowolnej marki, którzy zdecydują się na kredyt samochodowy w GMAC Banku. Ubezpieczenie można wykupić na okres od dwóch do pięciu lat, przy czym wartość składki jest zawsze rozkładana na dogodne raty w kredycie. W razie wcześniejszej sprzedaży auta, klient może liczyć na zwrot pozostałej składki. Przy zakupie auta u dilera klient może również wykupić ubezpieczenie OC, jednak zgodnie z przepisami musi ono zostać zawarte na rok, oczywiście z możliwością odnowienia na kolejne lata na atrakcyjnych warunkach.
 
Zakres ryzyk pakietu GMAC-PZU obejmuje:

  • Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych w UE (OC) - gotówka
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych w ruchu zagranicznym (ZK) - gotówka
  • Ubezpieczenie autocasco w ruchu krajowym i zagranicznym (AC) - kredyt
  • Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NW) – kredyt
  • Ubezpieczenie Assistance Polska na terytorium RP (Assistance Polska) - kredyt.
     
     

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.