mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Wiosenne kredyty Opla

Wiosenne kredyty Opla

5 kwietnia GMAC Bank i GM Poland wprowadziły nową promocję kredytów na zakup wybranych modeli Opla. Klient, kupujący nową Corsę, Astrę Classic II, nową Astrę lub Merivę na kredyt, może teraz skorzystać z promocyjnego oprocentowania, które wynosi jedynie 2,99%.

Nowe, niższe oprocentowanie kredytów samochodowych dotyczy wyłącznie zakupu aut nowych. W przypadku kredytu zaciągniętego na 36 miesięcy (3 lata) oprocentowanie wyniesie 2,99%, zaś kredytu na ponad 37 miesięcy – 6,99%. Prowizja od udzielonego kredytu jest stała i wynosi 3% kwoty finansowanej, a minimalny udział własny kredytobiorcy – 35%. Maksymalny okres kredytowania wynosi 5 lat.

"To najniżej oprocentowany kredyt w historii naszego banku w Polsce – mówi Stefan Kuźmiński, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w GMAC Bank Polska S.A. – W obliczu spadku zainteresowania zakupem nowych samochodów spowodowanym głównie importem starych aut z zagranicy, wspólnie z GM Poland postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i przekonać ich, że zakup nowego auta jest realny z pomocą niskooprocentowanego kredytu".

Wiosenna promocja kredytów w GMAC Banku potrwa do odwołania, lecz liczba samochodów w promocji jest ograniczona. Oferta dostępna jest u wybranych dystrybutorów marki Opel na terenie całego kraju.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.