Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Wiosenne kredyty Opla

Wiosenne kredyty Opla

5 kwietnia GMAC Bank i GM Poland wprowadziły nową promocję kredytów na zakup wybranych modeli Opla. Klient, kupujący nową Corsę, Astrę Classic II, nową Astrę lub Merivę na kredyt, może teraz skorzystać z promocyjnego oprocentowania, które wynosi jedynie 2,99%.

Nowe, niższe oprocentowanie kredytów samochodowych dotyczy wyłącznie zakupu aut nowych. W przypadku kredytu zaciągniętego na 36 miesięcy (3 lata) oprocentowanie wyniesie 2,99%, zaś kredytu na ponad 37 miesięcy – 6,99%. Prowizja od udzielonego kredytu jest stała i wynosi 3% kwoty finansowanej, a minimalny udział własny kredytobiorcy – 35%. Maksymalny okres kredytowania wynosi 5 lat.

"To najniżej oprocentowany kredyt w historii naszego banku w Polsce – mówi Stefan Kuźmiński, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w GMAC Bank Polska S.A. – W obliczu spadku zainteresowania zakupem nowych samochodów spowodowanym głównie importem starych aut z zagranicy, wspólnie z GM Poland postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i przekonać ich, że zakup nowego auta jest realny z pomocą niskooprocentowanego kredytu".

Wiosenna promocja kredytów w GMAC Banku potrwa do odwołania, lecz liczba samochodów w promocji jest ograniczona. Oferta dostępna jest u wybranych dystrybutorów marki Opel na terenie całego kraju.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
AMG zbuduje nowego Mercedesa SL
AMG zbuduje nowego Mercedesa SL
Już za kilka lat na rynku pojawi się kolejna odsłona Mercedesa SL. Największy roadster od producenta samochodów w gwiazdą zostanie tym razem zaprojektowany przez ekipę z Affalterbach.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj