mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Wybory w PZWLP

Wybory w PZWLP

30 czerwca 2010 r. w Warszawie odbyło się walne zebranie członków Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Podczas spotkania przeprowadzono wybory zarządu i komisji rewizyjnej. Na stanowisko prezesa Związku ponownie wybrano Leszka Pomorskiego, prezesa ING Car Lease.

Członkowie Wwiązku na dwuletnią kadencję – zgodnie ze statutem PZWLP – wybrali trzyosobowy zarząd. W skład zarządu, obok Leszka Pomorskiego, weszli również: Sławomir Wontrucki – dyrektor zarządzający LeasePlan Fleet Management (Polska) oraz Janusz Kowalik, prezes zarządu Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.

- Sprawozdanie kończącego kadencję 2008-2010 zarządu zostało jednogłośnie przyjęte przez członków, co świadczy o właściwym kierunku rozwoju naszej organizacji. Wart podkreślenia jest fakt, że ostatnie dwa lata to czas kryzysu i spowodowanej nim recesji. PZWLP obronił się przed zawirowaniami i notował w tym okresie systematyczny, choć umiarkowany wzrost od 3 do 5% kw/kw. Po I kwartale 2010 roku nasze floty liczyły prawie 74 tysiące pojazdów. Moim zdaniem wyniki Związku za pierwsze półrocze po raz kolejny wzrosną, patrzę więc z optymizmem na rozwój PZWLP i całej branży wynajmu – powiedział Leszek Pomorski, prezes Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

Walne zebranie wybrało również nową komisję rewizyjną, czyli organ kontrolny PZWLP. W jej skład weszli: Artur Nowicki – dyrektor generalny Fraikin Polska Sp. z o.o., Michał Iwanek – członek Zarządu Corpo Flota Sp. z o.o. oraz Frederic Lustig – Prezes Zarządu Carefleet S.A. Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej został Artur Nowicki.
Tematy w artykule: leasing wynajem samochodow

Podobne wiadomości:

Fiaty dla studentów wrocławskiej Politechniki

Fiaty dla studentów wrocławskiej Politechniki

Aktualności 2015-05-05

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Finanse i prawo 2016-02-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.