mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Wybory w PZWLP

Wybory w PZWLP

30 czerwca 2010 r. w Warszawie odbyło się walne zebranie członków Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Podczas spotkania przeprowadzono wybory zarządu i komisji rewizyjnej. Na stanowisko prezesa Związku ponownie wybrano Leszka Pomorskiego, prezesa ING Car Lease.

Członkowie Wwiązku na dwuletnią kadencję – zgodnie ze statutem PZWLP – wybrali trzyosobowy zarząd. W skład zarządu, obok Leszka Pomorskiego, weszli również: Sławomir Wontrucki – dyrektor zarządzający LeasePlan Fleet Management (Polska) oraz Janusz Kowalik, prezes zarządu Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.

- Sprawozdanie kończącego kadencję 2008-2010 zarządu zostało jednogłośnie przyjęte przez członków, co świadczy o właściwym kierunku rozwoju naszej organizacji. Wart podkreślenia jest fakt, że ostatnie dwa lata to czas kryzysu i spowodowanej nim recesji. PZWLP obronił się przed zawirowaniami i notował w tym okresie systematyczny, choć umiarkowany wzrost od 3 do 5% kw/kw. Po I kwartale 2010 roku nasze floty liczyły prawie 74 tysiące pojazdów. Moim zdaniem wyniki Związku za pierwsze półrocze po raz kolejny wzrosną, patrzę więc z optymizmem na rozwój PZWLP i całej branży wynajmu – powiedział Leszek Pomorski, prezes Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

Walne zebranie wybrało również nową komisję rewizyjną, czyli organ kontrolny PZWLP. W jej skład weszli: Artur Nowicki – dyrektor generalny Fraikin Polska Sp. z o.o., Michał Iwanek – członek Zarządu Corpo Flota Sp. z o.o. oraz Frederic Lustig – Prezes Zarządu Carefleet S.A. Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej został Artur Nowicki.
Tematy w artykule: leasing wynajem samochodow

Podobne wiadomości:

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Finanse i prawo 2016-02-24

Wynajem zamiast kupna pojazdu

Wynajem zamiast kupna pojazdu

Finanse i prawo 2016-02-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Pierwszy, elektryczny autobus do poboru krwi
Pierwszy, elektryczny autobus do poboru krwi
Solaris przygotowuje pierwsze takie zamówienie na świecie. Dwa elektryczne autobusy posłużą jako mobilne punkty poboru krwi i już niebawem trafią do polskiego odbiorcy.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic