mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Zmasowana oferta Masterlease

Zmasowana oferta Masterlease

Masterlease, czołowa firma leasingowa specjalizująca się w leasingu środków transportu, wprowadza ofertę na leasing pojazdów o całkowitej masie powyżej 3,5 t.

Działalność rynkowa Masterlease (dawniej Grupa Futura Prime) koncentrowała się do tej pory na leasingu środków transportu do 3,5 t., a także na zarządzaniu firmową flotą pojazdów. W ostatnich latach spółka silnie rozwinęła usługi full service leasing, polegające na finansowaniu oraz kompleksowej obsłudze technicznej pojazdów.

Od stycznia bieżącego roku Masterlease proponuje również klientom leasing samochodów ciężarowych, a także autobusów. Oferta firmy obejmie wszystkie dostępne na polskim rynku marki samochodów.

"Wprowadzenie do oferty leasingowej pojazdów ciężarowych to naturalny etap rozwoju Masterlease na rynku polskim. Czujemy się specjalistami w zakresie finansowania środków transportu, jednak do tej pory nasza uwaga skupiała się na samochodach o mniejszej niż 3,5 t. masie całkowitej. Poszerzenie oferty to także efekt ciągłych nowelizacji przepisów o podatku VAT. Obecnie tylko przy leasingu samochodów ciężarowych przedsiębiorca może odliczyć pełen podatek. Podobnie w przypadku paliwa. Są to korzyści, które przyciągają leasingobiorców." – mówi Jerzy Kobyliński, prezes zarządu Masterlease w Polsce.

Masterlease oferuje leasing pojazdów nowych i używanych. Okres finansowania samochodów ciężarowych to 36 - 60 miesięcy, przy czym wiek samochodu w momencie zakończenia finansowania nie może być większy niż 10 lat. Minimalna opłata wstępna wynosi 10% wartości początkowej pojazdu.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i
Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i
Polska drogówka się zbroi - flota BMW 330i xDrive trafi pod koniec listopada na ulice. Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołania pozostałych oferentów, którzy proponowali takie modele jak Volkswagen Passat czy Skoda Superb.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech