mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Zmasowana oferta Masterlease

Zmasowana oferta Masterlease

Masterlease, czołowa firma leasingowa specjalizująca się w leasingu środków transportu, wprowadza ofertę na leasing pojazdów o całkowitej masie powyżej 3,5 t.

Działalność rynkowa Masterlease (dawniej Grupa Futura Prime) koncentrowała się do tej pory na leasingu środków transportu do 3,5 t., a także na zarządzaniu firmową flotą pojazdów. W ostatnich latach spółka silnie rozwinęła usługi full service leasing, polegające na finansowaniu oraz kompleksowej obsłudze technicznej pojazdów.

Od stycznia bieżącego roku Masterlease proponuje również klientom leasing samochodów ciężarowych, a także autobusów. Oferta firmy obejmie wszystkie dostępne na polskim rynku marki samochodów.

"Wprowadzenie do oferty leasingowej pojazdów ciężarowych to naturalny etap rozwoju Masterlease na rynku polskim. Czujemy się specjalistami w zakresie finansowania środków transportu, jednak do tej pory nasza uwaga skupiała się na samochodach o mniejszej niż 3,5 t. masie całkowitej. Poszerzenie oferty to także efekt ciągłych nowelizacji przepisów o podatku VAT. Obecnie tylko przy leasingu samochodów ciężarowych przedsiębiorca może odliczyć pełen podatek. Podobnie w przypadku paliwa. Są to korzyści, które przyciągają leasingobiorców." – mówi Jerzy Kobyliński, prezes zarządu Masterlease w Polsce.

Masterlease oferuje leasing pojazdów nowych i używanych. Okres finansowania samochodów ciężarowych to 36 - 60 miesięcy, przy czym wiek samochodu w momencie zakończenia finansowania nie może być większy niż 10 lat. Minimalna opłata wstępna wynosi 10% wartości początkowej pojazdu.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.