mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Zmiana we władzach ZPL

Zmiana we władzach ZPL

Na Walnym Zebraniu Związku Przedsiębiorstw Leasingowych (ZPL), które odbyło się 26 kwietnia br. w Lesznie k/Błonia zostały wybrane m.in. nowe władze Związku.

W Walnym Zebraniu wzięli udział przedstawiciele 22 firm członkowskich, którzy zatwierdzili sprawozdanie Komitetu Wykonawczego i Komisji Rewizyjnej ZPL za 2006 rok oraz  wybrali nowe władze.

W skład Komitetu Wykonawczego powołany został Andrzej Krzemiński z Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A. (w miejsce Tomasza Gutowskiego). Ponownie wybrani zostali Mieczysław Groszek z BRE Leasing oraz Mieczysław Woźniak z BPH Leasing. Ponadto w składzie Komitetu Wykonawczego zasiadają Arkadiusz Etryk z Raiffeisen Leasing, Krzysztof Bielecki z ING Lease, Jarosław Borzymowski z VB Leasing i Wojciech Nowacki z BZ WBK Finanse i Leasing.

Przewodniczącym Komitetu Wykonawczego pozostał Mieczysław Groszek z BRE Leasing Sp. z o.o.

Tematy w artykule: leasing

Podobne wiadomości:

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Finanse i prawo 2016-02-24

Wynajem zamiast kupna pojazdu

Wynajem zamiast kupna pojazdu

Finanse i prawo 2016-02-01

Komentuj:

~Majster 2007-05-15

Przeczytałem tego newsa i nie bardzo wiem co zrobić z tą wiedzą. Czym sie zajmuje ZPL? i jaki to ma wpływ na motoryzację? Tylko nie piszcie, że te firmy leasingują autka bo to jasne, chodzi o to co robi ten ich związek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Pierwszy, elektryczny autobus do poboru krwi
Pierwszy, elektryczny autobus do poboru krwi
Solaris przygotowuje pierwsze takie zamówienie na świecie. Dwa elektryczne autobusy posłużą jako mobilne punkty poboru krwi i już niebawem trafią do polskiego odbiorcy.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic