mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Zmiana we władzach ZPL

Zmiana we władzach ZPL

Na Walnym Zebraniu Związku Przedsiębiorstw Leasingowych (ZPL), które odbyło się 26 kwietnia br. w Lesznie k/Błonia zostały wybrane m.in. nowe władze Związku.

W Walnym Zebraniu wzięli udział przedstawiciele 22 firm członkowskich, którzy zatwierdzili sprawozdanie Komitetu Wykonawczego i Komisji Rewizyjnej ZPL za 2006 rok oraz  wybrali nowe władze.

W skład Komitetu Wykonawczego powołany został Andrzej Krzemiński z Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A. (w miejsce Tomasza Gutowskiego). Ponownie wybrani zostali Mieczysław Groszek z BRE Leasing oraz Mieczysław Woźniak z BPH Leasing. Ponadto w składzie Komitetu Wykonawczego zasiadają Arkadiusz Etryk z Raiffeisen Leasing, Krzysztof Bielecki z ING Lease, Jarosław Borzymowski z VB Leasing i Wojciech Nowacki z BZ WBK Finanse i Leasing.

Przewodniczącym Komitetu Wykonawczego pozostał Mieczysław Groszek z BRE Leasing Sp. z o.o.

Tematy w artykule: leasing

Podobne wiadomości:

VAT od leasingu bez limitu

VAT od leasingu bez limitu

Finanse i prawo 2014-08-20

Rynek kredytów samochodowych i leasingu w górę

Rynek kredytów samochodowych i leasingu w...

Finanse i prawo 2014-10-23

Komentuj:

~Majster 2007-05-15

Przeczytałem tego newsa i nie bardzo wiem co zrobić z tą wiedzą. Czym sie zajmuje ZPL? i jaki to ma wpływ na motoryzację? Tylko nie piszcie, że te firmy leasingują autka bo to jasne, chodzi o to co robi ten ich związek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?