mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > Zmiana we władzach ZPL

Zmiana we władzach ZPL

Na Walnym Zebraniu Związku Przedsiębiorstw Leasingowych (ZPL), które odbyło się 26 kwietnia br. w Lesznie k/Błonia zostały wybrane m.in. nowe władze Związku.

W Walnym Zebraniu wzięli udział przedstawiciele 22 firm członkowskich, którzy zatwierdzili sprawozdanie Komitetu Wykonawczego i Komisji Rewizyjnej ZPL za 2006 rok oraz  wybrali nowe władze.

W skład Komitetu Wykonawczego powołany został Andrzej Krzemiński z Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A. (w miejsce Tomasza Gutowskiego). Ponownie wybrani zostali Mieczysław Groszek z BRE Leasing oraz Mieczysław Woźniak z BPH Leasing. Ponadto w składzie Komitetu Wykonawczego zasiadają Arkadiusz Etryk z Raiffeisen Leasing, Krzysztof Bielecki z ING Lease, Jarosław Borzymowski z VB Leasing i Wojciech Nowacki z BZ WBK Finanse i Leasing.

Przewodniczącym Komitetu Wykonawczego pozostał Mieczysław Groszek z BRE Leasing Sp. z o.o.

Tematy w artykule: leasing

Podobne wiadomości:

Wynajem zamiast kupna pojazdu

Wynajem zamiast kupna pojazdu

Finanse i prawo 2016-02-01

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Nowa Skoda za 1 procent miesięcznie

Finanse i prawo 2016-02-24

Komentuj:

~Majster 2007-05-15

Przeczytałem tego newsa i nie bardzo wiem co zrobić z tą wiedzą. Czym sie zajmuje ZPL? i jaki to ma wpływ na motoryzację? Tylko nie piszcie, że te firmy leasingują autka bo to jasne, chodzi o to co robi ten ich związek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.