mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > "Złoty Zderzak" dla Allianz Polska

"Złoty Zderzak" dla Allianz Polska

W dniu 22 marca br. podczas II Forum Dyskusyjnego Ubezpieczeń Komunikacyjnych odbyło się uroczyste wręczenie nagrody w plebiscycie "Złoty Zderzak" 2007. Po raz drugi zwycięzcą okazało się TU Allianz S.A.

"Złoty Zderzak" jest plebiscytem, jaki Polska Izba Motoryzacji rozpoczęła w 2006 roku. Celem plebiscytu, jest wyłonienie w ocenie warsztatów naprawczych, najbardziej przyjaznego towarzystwa ubezpieczeniowego w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych. W ubiegłorocznej (pierwszej) edycji plebiscytu zwyciężyło również TU Allianz S.A.

W styczniu br. Polska Izba Motoryzacji rozesłała do serwisów naprawczych i dealerów anonimowe ankiety, zawierające pytania dotyczące jakości i szybkości likwidacji szkód, procesu obiegu informacji itp. Do 16 marca do organizatora wpłynęło blisko 300 odpowiedzi z całej Polski. Na ich podstawie oceniony został poziom kompetencji rzeczoznawców, wystawiona została także ogólna ocena zakładu ubezpieczeń. Allianz Polska otrzymał najwyższą ocenę ogólną, która wyniosła 30,8 pkt (na 42 możliwe).

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.