Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Finanse i prawo > "Złoty Zderzak" dla Allianz Polska

"Złoty Zderzak" dla Allianz Polska

W dniu 22 marca br. podczas II Forum Dyskusyjnego Ubezpieczeń Komunikacyjnych odbyło się uroczyste wręczenie nagrody w plebiscycie "Złoty Zderzak" 2007. Po raz drugi zwycięzcą okazało się TU Allianz S.A.

"Złoty Zderzak" jest plebiscytem, jaki Polska Izba Motoryzacji rozpoczęła w 2006 roku. Celem plebiscytu, jest wyłonienie w ocenie warsztatów naprawczych, najbardziej przyjaznego towarzystwa ubezpieczeniowego w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych. W ubiegłorocznej (pierwszej) edycji plebiscytu zwyciężyło również TU Allianz S.A.

W styczniu br. Polska Izba Motoryzacji rozesłała do serwisów naprawczych i dealerów anonimowe ankiety, zawierające pytania dotyczące jakości i szybkości likwidacji szkód, procesu obiegu informacji itp. Do 16 marca do organizatora wpłynęło blisko 300 odpowiedzi z całej Polski. Na ich podstawie oceniony został poziom kompetencji rzeczoznawców, wystawiona została także ogólna ocena zakładu ubezpieczeń. Allianz Polska otrzymał najwyższą ocenę ogólną, która wyniosła 30,8 pkt (na 42 możliwe).

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mały, elektryczny SUV Mitsubishi w drodze
Mały, elektryczny SUV Mitsubishi w drodze
Mitsubishi jest kolejnym producentem, który bardzo poważnie przymierza się do wprowadzenia samochodu elektrycznego na rynek. Tym razem będzie to przedstawiciel z segmentu SUV. Auto zaoferuje zasięg około 400 km.