mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > 115 dni więcej na budowę A1 Świerklany-Gorzyczki

115 dni więcej na budowę A1 Świerklany-Gorzyczki

Został podpisany aneks terminowy na budowę odcinka autostrady A1 Świerklany – Gorzyczki z firmą Alpine Bau. Aneks przedłuża termin wykonania wszystkich robót objętych umową o 115 dni, tj. do 26 lipca 2012 roku – poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

115 dni więcej na budowę  A1 Świerklany-Gorzyczki
Przedłużenie terminu wykonania robót wynika ze szczególnie niekorzystnych warunków atmosferycznych w okresie zimowym uniemożliwiających prowadzenie robót z zachowaniem reżimów technologicznych oraz z przestojami w robotach związanymi z koniecznością wykonania dokumentacji uwzględniającej zmiany stanowiące konsekwencje zastosowanej technologii realizacji budowy obiektów MA 532 i MD 532.1. Obydwa obiekty znajdują się w rejonie węzła "Mszana" – tłumaczy GDDKiA.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A1
Audi A1
Cena podstawowa już od: 78 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

Polskie drogi 2017-01-16

MON zainwestuje w polskie drogi

MON zainwestuje w polskie drogi

Polskie drogi 2017-01-04

Komentuj:

~eu 2012-04-07

Banda oszustów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Upal 2012-04-07

A co.... oni mysleli ze Polska lezy na rowniku i zima nie wystepuje :-) ...jakby kazdy z 38mln Polakow zbudowal 1 metr autostrady to by tam juz bylo 38 tys km autostrad......a tam dalej nic - zadnej sieci tylko jakies strzepy - gdzie ta kasa idzie skoro tak duzy narod nie potrafi sobie zbudowac chociaz kilku drog w ciagu tylu lat ???? ...ale widocznie tacy niestety sa Polacy!

~Jotgie 2012-04-06

A prawda tej "przedłużki" jest taka: WSZYSTKIE SIŁY NA A2 OD STRYKOWA DO WARSZAWY! (wiadomość z wiarygodnego źródła).

~kierowca 2012-04-06

"wynika ze szczególnie niekorzystnych warunków atmosferycznych " - gdzie jest prokurator ???? Firma zawala pierwszą budowę - wybierana jest ponownie (to już powinno być w prokuraturze) a teraz "szczególnie niekorzystne warunki" ?!?!?!?!? dwa tygodnie mrozu i dwa dni śniegu po 5 cm i zero opadów od sierpnia ?????????). W Kongu są mniejsze przekręty.

~paryst 2012-04-06

jaka zima?? 2 tygodnie solidnego mrozu, może w sumie miesiąc śniegu. Pierdy, śmierdy, bajdurzenie, ściemnianie i okłamywanie ludzi: w takich umowach jest zawarty czynnik atmosferyczny, w końcu zima nie wyskoczyła pierwszy raz od 100 lat. Machloje i przekręty - w końcu ta firma już raz z tego odcinka poleciała, po czym ponownie wygrała przetarg. brak słów, no i winnych brak.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.