mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > 22 firmy chcą budować drogę S19

22 firmy chcą budować drogę S19

Do udziału w postępowaniu przetargowym na zaprojektowanie i zbudowanie drogi ekspresowej S19 na odcinku o długości 24,3 km od węzła „Lasy Janowskie” do węzła „Nisko Południe” wystartowały 22 firmy i konsorcja.

22 firmy chcą budować drogę S19
W ramach przetargu, który obejmuje  zaprojektowanie i budowę drogi ekspresowej S19 na odcinku od węzła „Lasy Janowskie” do węzła „Nisko Południe” podzielono inwestycję na trzy odcinki realizacyjne:

- Zadanie „A” Lasy Janowskie - Zdziary o dł. ok. 9,3 km;
- Zadanie „B” Zdziary - Rudnik nad Sanem o dł. ok. 9 km;
- Zadanie „C” Rudnik nad Sanem - Nisko Południe o dł. ok. 6 km

Do udziału w postępowaniu przetargowym zgłosiły sie 22 firmy i konsorcja. Do kolejnego etapu zaproszeni zostaną wykonawcy, którzy spełnią warunki określone w treści ogłoszenia o zamówieniu, a konkretnie pod kątem posiadanego potencjału kadrowego, zdolności ekonomicznej i finansowej. Zamawiający oceni także zdolność wykonawców do należytego wykonania zamówienia, a w szczególności do jego wiedzy i doświadczenia. Najkorzystniejsza oferta zostanie wybrana na podstawie 3 kryteriów: cena, termin realizacji i okres gwarancji. Firmy mogły składać wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu na całość lub dowolnie wybraną ilość odcinków realizacyjnych.

Zamówienie jest przewidziane do współfinansowania ze środków pochodzących z Unii Europejskiej.

Podobne wiadomości:

Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek

Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek

Polskie drogi 2017-12-05

Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia

Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia

Polskie drogi 2017-08-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.