mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > 22 firmy chcą budować drogę S19

22 firmy chcą budować drogę S19

Do udziału w postępowaniu przetargowym na zaprojektowanie i zbudowanie drogi ekspresowej S19 na odcinku o długości 24,3 km od węzła „Lasy Janowskie” do węzła „Nisko Południe” wystartowały 22 firmy i konsorcja.

22 firmy chcą budować drogę S19
W ramach przetargu, który obejmuje  zaprojektowanie i budowę drogi ekspresowej S19 na odcinku od węzła „Lasy Janowskie” do węzła „Nisko Południe” podzielono inwestycję na trzy odcinki realizacyjne:

- Zadanie „A” Lasy Janowskie - Zdziary o dł. ok. 9,3 km;
- Zadanie „B” Zdziary - Rudnik nad Sanem o dł. ok. 9 km;
- Zadanie „C” Rudnik nad Sanem - Nisko Południe o dł. ok. 6 km

Do udziału w postępowaniu przetargowym zgłosiły sie 22 firmy i konsorcja. Do kolejnego etapu zaproszeni zostaną wykonawcy, którzy spełnią warunki określone w treści ogłoszenia o zamówieniu, a konkretnie pod kątem posiadanego potencjału kadrowego, zdolności ekonomicznej i finansowej. Zamawiający oceni także zdolność wykonawców do należytego wykonania zamówienia, a w szczególności do jego wiedzy i doświadczenia. Najkorzystniejsza oferta zostanie wybrana na podstawie 3 kryteriów: cena, termin realizacji i okres gwarancji. Firmy mogły składać wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu na całość lub dowolnie wybraną ilość odcinków realizacyjnych.

Zamówienie jest przewidziane do współfinansowania ze środków pochodzących z Unii Europejskiej.

Podobne wiadomości:

„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie

„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie

Polskie drogi 2017-05-09

Północna obwodnica Krakowa gotowa w 2022 roku - ruszyły prace

Północna obwodnica Krakowa gotowa w 2022 roku...

Polskie drogi 2017-01-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.