Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > 23 kandydatów do budowy drugiej jezdni na S1

23 kandydatów do budowy drugiej jezdni na S1

Kilka dni temu wpłynęły aż 23 wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowym. Ma ono wyłonić wykonawcę drugiej jezdni drogi ekspresowej S1. Chodzi o odcinek od węzła "Lotnisko" do "Podwarpie".

23 kandydatów do budowy drugiej jezdni na S1
Do drugiego etapu przejdzie maksymalnie 20 wnioskodawców. Pod uwagę w selekcji będzie brana wiedza i doświadczenie, potencjał kadrowy oraz zdolność ekonomiczna i finansowa firmy. Postępowanie zakłada trzy kryteria oceny ofert - cena, termin wykonania oraz gwarancja jakości.

Oprócz budowy drugiej jezdni drogi ekspresowej S1 na odcinku "Lotnisko" - "Podwarpie" wybudowane zostaną wiadukty i mosty, urządzenia ochrony środowiska, wyposażenia  drogi  takie jak odwodnienie, oświetlenie drogowe oraz zostanie przebudowana istniejąca infrastruktura techniczna.

Droga S1 przebiega przez obszar województwa  śląskiego, jak i częściowo małopolskiego. Odcinek jednojezdniowy "Lotnisko" - "Podwarpie" został oddany do użytku w 2006 i ma długość 9,5 km. 

Podobne wiadomości:

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

~e-lupus 2015-12-05

Dołączam się znowu brak mapki - Redaktorzy nauczcie się dodawać mapki !

~Krzycho 2015-12-03

Asasello ma rację. Ciągle jakieś tajemnicze nazwy skąd i dokąd ale ni cholery nie wiadomo gdzie to i czego dotyczy. Przynajmniej dla kogoś nie z tej okolicy a też jest ciekawy w kontekście jazdy po Polsce, na urlop czy w delegację. Dołączajcie mapkę z naniesionym odcinkiem i wszystko będzie wiadomo ! Pozdrawiam

~asasseloo 2015-12-03

gdzie jakaś sensowna mapka poglądowa dla projektowanej drogi? przecież wtedy wiadomo o czym konkretnie jest artykuł!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ken Block pokazał nową maszynę - Hoonicorn V2
Ken Block pokazał nową maszynę - Hoonicorn V2
Ten egzemplarz Forda Mustanga powstał w 1965, ale drugie życie rozpoczął prawie pół wieku później. Ken Block przy współpracy ekipy Hoonigan stworzył z niego maszynę do ekstremalnego driftowania. Poznajcie ulepszoną wersję samochodu Hoonicorn V2.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj