mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > 23 kandydatów do budowy drugiej jezdni na S1

23 kandydatów do budowy drugiej jezdni na S1

Kilka dni temu wpłynęły aż 23 wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowym. Ma ono wyłonić wykonawcę drugiej jezdni drogi ekspresowej S1. Chodzi o odcinek od węzła "Lotnisko" do "Podwarpie".

23 kandydatów do budowy drugiej jezdni na S1
Do drugiego etapu przejdzie maksymalnie 20 wnioskodawców. Pod uwagę w selekcji będzie brana wiedza i doświadczenie, potencjał kadrowy oraz zdolność ekonomiczna i finansowa firmy. Postępowanie zakłada trzy kryteria oceny ofert - cena, termin wykonania oraz gwarancja jakości.

Oprócz budowy drugiej jezdni drogi ekspresowej S1 na odcinku "Lotnisko" - "Podwarpie" wybudowane zostaną wiadukty i mosty, urządzenia ochrony środowiska, wyposażenia  drogi  takie jak odwodnienie, oświetlenie drogowe oraz zostanie przebudowana istniejąca infrastruktura techniczna.

Droga S1 przebiega przez obszar województwa  śląskiego, jak i częściowo małopolskiego. Odcinek jednojezdniowy "Lotnisko" - "Podwarpie" został oddany do użytku w 2006 i ma długość 9,5 km. 

Podobne wiadomości:

Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka

Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka

Polskie drogi 2018-01-15

Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką

Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką

Polskie drogi 2018-02-07

Komentuj:

~e-lupus 2015-12-05

Dołączam się znowu brak mapki - Redaktorzy nauczcie się dodawać mapki !

~Krzycho 2015-12-03

Asasello ma rację. Ciągle jakieś tajemnicze nazwy skąd i dokąd ale ni cholery nie wiadomo gdzie to i czego dotyczy. Przynajmniej dla kogoś nie z tej okolicy a też jest ciekawy w kontekście jazdy po Polsce, na urlop czy w delegację. Dołączajcie mapkę z naniesionym odcinkiem i wszystko będzie wiadomo ! Pozdrawiam

~asasseloo 2015-12-03

gdzie jakaś sensowna mapka poglądowa dla projektowanej drogi? przecież wtedy wiadomo o czym konkretnie jest artykuł!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.