mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > 5 prób obciążeniowych na A1 Czerniewice - Kowal

5 prób obciążeniowych na A1 Czerniewice - Kowal

W minionym tygodniu na budowanej autostradzie A1 z Czerniewic do Kowala (woj. kujawsko-pomorskie) przeprowadzono próby obciążeniowe na 5 obiektach inżynierskich. Ułożono też kolejnych 12 km warstwy ścieralnej. Średnio na budowie pracowało ponad 1900 osób i 700 maszyn budowlanych.

5 prób obciążeniowych na A1 Czerniewice - Kowal
W minionym tygodniu zakończyły się prace na drodze wojewódzkiej 252 w okolicach budowanego węzła Brzezie. Droga została otwarta i udostępniona do ruchu. Przeprowadzono również wstępne próby obciążeniowe na obiektach inżynierskich w okolicach miejscowości: Odolion, Białe Błota, Brudnowo i Stefanowo. Wszystkie próby zakończyły się pozytywnie. Natomiast na odcinku autostrady od Czerniewic do Brzezia Wykonawca zakończył budowę wszystkich stacji transformatorowych. W tygodniu kontynuowano również wszystkie prace na trasie głównej a także roboty branżowe związane z wykonywaniem robót mostowych i ziemnych. Kontynuowano roboty na przyszłych Stacjach Poboru Opłat i Miejscach Obsługi Podróżnych - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
Tematy w artykule: inwestycje drogowe

Podobne wiadomości:

Najważniejsze inwestycje drogowe 2016

Najważniejsze inwestycje drogowe 2016

Polskie drogi 2016-01-05

Drogowe inwestycje w 2015 roku

Drogowe inwestycje w 2015 roku

Polskie drogi 2015-04-22

Komentuj:

~warszawiak 2013-10-07

Hm, drugi raz ten sam artykuł (identyczny) w ciągu pół godziny ukazał się dziś o godz. 13.01. Tylko zdjęcia inne, zresztą chyba żadne z nich nie przedstawia opisywanego odcinka. To pierwsze (o godz. 12.31) na pewno nie, widzę je od ok. 2-ch lat przy różnych artykułach, np na pewno o...Moście Północnym w Warszawie. To dowodzi tylko tego, że fotki do artykułów są zamieszczane bez ładu i składu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wodorowy Lexus już za cztery lata
Wodorowy Lexus już za cztery lata
Brytyjskie źródła donoszą, powołując się na szefa europejskiego oddziału Lexusa, że już za cztery lata japoński producent zaoferuje klientom samochody elektryczne zasilane wodorowymi ogniwami paliwowymi.