mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > 5 prób obciążeniowych na A1 Czerniewice - Kowal

5 prób obciążeniowych na A1 Czerniewice - Kowal

W minionym tygodniu na budowanej autostradzie A1 z Czerniewic do Kowala (woj. kujawsko-pomorskie) przeprowadzono próby obciążeniowe na 5 obiektach inżynierskich. Ułożono też kolejnych 12 km warstwy ścieralnej. Średnio na budowie pracowało ponad 1900 osób i 700 maszyn budowlanych.

5 prób obciążeniowych na A1 Czerniewice - Kowal
W minionym tygodniu zakończyły się prace na drodze wojewódzkiej 252 w okolicach budowanego węzła Brzezie. Droga została otwarta i udostępniona do ruchu. Przeprowadzono również wstępne próby obciążeniowe na obiektach inżynierskich w okolicach miejscowości: Odolion, Białe Błota, Brudnowo i Stefanowo. Wszystkie próby zakończyły się pozytywnie. Natomiast na odcinku autostrady od Czerniewic do Brzezia Wykonawca zakończył budowę wszystkich stacji transformatorowych. W tygodniu kontynuowano również wszystkie prace na trasie głównej a także roboty branżowe związane z wykonywaniem robót mostowych i ziemnych. Kontynuowano roboty na przyszłych Stacjach Poboru Opłat i Miejscach Obsługi Podróżnych - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
Tematy w artykule: kujawsko-pomorskie

Podobne wiadomości:

Kolejny remont na krajowej 25

Kolejny remont na krajowej 25

Polskie drogi 2015-10-02

Obwodnica Brodnicy na półmetku

Obwodnica Brodnicy na półmetku

Polskie drogi 2015-08-12

Komentuj:

~warszawiak 2013-10-07

Hm, drugi raz ten sam artykuł w ciągu pół godziny. Identyczny ukazał się dziś o godz. 12.31. Tylko zdjęcia inne, zresztą chyba żadne z nich nie przedstawia opisywanego odcinka. To pierwsze (o godz. 12.31) na pewno nie, widzę je od ok. 2-ch lat przy różnych artykułach, np na pewno o...Moście Północnym w Warszawie. To dowodzi tylko tego, że fotki do artykułów są zamieszczane bez ładu i składu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus UX - premiera w Genewie
Lexus UX - premiera w Genewie
Spekulacje na temat nowego crossovera od Lexusa weszły na wyższy poziom. Norweski oddział marki potwierdził plotki - lada moment na salonie w Genewie pojawi się zupełnie nowy model UX.